Bezdrátová TWS sluchátka Sennheiser TV Clear mají zajistit pohodlné a nerušené sledování televize

2. června 2022
TWEET SDÍLET

Německý výrobce Sennheiser představil nová sluchátka speciálně konstruovaná pro použití v televizi, nesou označení TV Clear. Půjde o bezdrátové TWS špunty, jejich oficiální cena je 400 eur (zhruba 10 000 Kč) a v ceně je i také vysílač, který lze připojit k televizoru.

Sluchátka Sennheiser TV Clear samozřejmě k televizoru (ale i k mobilním telefonům, notebookům) připojit i přímo přes Bluetooth, ale vysílač zajistit nižší zpoždění zvuku. K televizoru se malý vysílač připojuje buď optickým kabelem, nebo analogově kabelem se sluchátkovým konektorem jack 3,5 mm. Dle způsobu propojení lze tak hlasitost sluchátek nastavit nezávisle na televizoru.

Klepněte pro větší obrázek 

Na plné nabití mají sluchátka opravdu dlouhou výdrž – 15 hodin. Pouzdro pak přidává dalších 22 hodin. Mají pět režimů zvuku, přičemž mezi ně paří i zesílení dialogů, které zvyšuje střední a vyšší frekvence až o 20 db, takže je hlasům lépe rozumět.

Sluchátka mají také vestavěné mikrofony, lze je tak využít i pro telefonování, k dispozici je i režim příposlechu okolí, aktivní potlačení hluku však nemají, stejně jako virtuální prostorový zvuk. 

Zdroj: Sennheiser

Speciál: Televizory

Nový televizor vybírejte pečlivě. Potřebujete chytré funkce, nebo stačí televizor bez nich? Jaká bude nejvhodnější úhlopříčka, rozlišení a jaký typ zobrazovacího panelu? Určitě si přečtěte návod Jak dobře koupit televizor.

Doporučujeme také redakční výběry televizorů:

Témata článku: Televizory, Sluchátka, Bezdrátová sluchátka, Sennheiser, True Wireless, Televize na Heureka.cz