7
Fotogalerie

Bezdrátová TWS sluchátka Sennheiser TV Clear mají zajistit pohodlné a nerušené sledování televize

Německý výrobce Sennheiser představil nová sluchátka speciálně konstruovaná pro použití v televizi, nesou označení TV Clear. Půjde o bezdrátové TWS špunty, jejich oficiální cena je 400 eur (zhruba 10 000 Kč) a v ceně je i také vysílač, který lze připojit k televizoru.

Sluchátka Sennheiser TV Clear samozřejmě k televizoru (ale i k mobilním telefonům, notebookům) připojit i přímo přes Bluetooth, ale vysílač zajistit nižší zpoždění zvuku. K televizoru se malý vysílač připojuje buď optickým kabelem, nebo analogově kabelem se sluchátkovým konektorem jack 3,5 mm. Dle způsobu propojení lze tak hlasitost sluchátek nastavit nezávisle na televizoru.

TV_Clear_Application_Shot_4x5_PKF6708.jpg 

Na plné nabití mají sluchátka opravdu dlouhou výdrž – 15 hodin. Pouzdro pak přidává dalších 22 hodin. Mají pět režimů zvuku, přičemž mezi ně paří i zesílení dialogů, které zvyšuje střední a vyšší frekvence až o 20 db, takže je hlasům lépe rozumět.

Sluchátka mají také vestavěné mikrofony, lze je tak využít i pro telefonování, k dispozici je i režim příposlechu okolí, aktivní potlačení hluku však nemají, stejně jako virtuální prostorový zvuk. 

Zdroj: Sennheiser

Speciál: Televizory

Nový televizor vybírejte pečlivě. Kolik do něj chcete investovat, na jaké ceně začínají kvalitní modely? Jaká bude nejvhodnější úhlopříčka, rozlišení a jaký typ zobrazovacího panelu? Určitě si přečtěte návod Jak dobře koupit televizor.

Doporučujeme také redakční výběry televizorů:

Určitě si přečtěte

Články odjinud