Bezdrátový reproduktor Niceboy Party Boy 100 W slibuje výkon, světelné efekty i karaoke

Bezdrátový reproduktor Niceboy Party Boy 100 W slibuje výkon, světelné efekty i karaoke

Výkonné bezdrátové reproduktory pro venkovní párty jsou stále oblíbenější. Právě takovou novinku do své nabídky přidal populární Niceboy. 

Niceboy PARTY Boy_2.jpg

Repro s názvem PARTY Boy 100 W slibuje dostatečný výkon i pro ozvučení párty u bazénu či na zahradě. Venkovní využití je díky odolnosti proti vodě a prachu bezproblémové (má stupeň krytí IP55). A jak je z názvu zjevné, tak udávaný výkon je 100 W, frekvenční rozsah je 75 Hz - 14 000 Hz.

Niceboy PARTY Boy_3.jpg

 O pořádné vyznění taneční hudby má postarat Maxx Bass, nechybí ani možnost doladění zvuku výběrem ze tří módů ekvalizéru. Samozřejmostí jsou různé barevné světelné režimy.

Niceboy PARTY Boy_4.jpg

Výdrž na jedno nabití je 8 hodin, pro připojení slouží Bluetooth 5.0, k dispozici je podpora funkce True Wireless, díky které může propojit dva reproduktory a vytvořit tak stereo. Niceboy PARTY Boy 100W lze propojit s přiloženým mikrofonem a využít ho pro kareoke, přičemž je zde i podpora echo efektu.

Niceboy PARTY Boy_5.jpg

Reproduktor má dva audio vstupy pro 6,3 mm jack, každý s vlastním ovládáním hlasitosti, kromě mikrofonu tak lze připojit i další nástroj jako kytaru, klávesy a další. Nechybí možnost přehrávání souborů z USB disku.

Reproduktor Niceboy PARTY Boy 100 W má oficiální cenu 4 449 Kč.

Určitě si přečtěte

Články odjinud