Bill & Ted Face the Music: první trailer na pokračování legendárního komediálního sci-fi

9. června 2020
TWEET SDÍLET

Když v roce 1989 (ano, před více než 30 lety) natočil herec Keanu Reeves komedii Skvělé dobrodružství Billa a Teda, rozhodně nebyl hvězdou první velikosti. Sci-fi komedie o dvojici přitroublých sedmnáctiletých rockerů, která cestuje v telefonní budce časem, aby se seznámila historickými postavami (a zvládli tak zkoušku z "dějáku") dostala v roce 1991 pokračování. 

Klepněte pro větší obrázek

"Dvojka" s názvem Neskutečná cesta Billa a Teda už však tak úspěšná nebyla. Tehdy poměrně neznámý herec Keanu Reeves na sebe ještě tentýž rok upozornil filmem Mé soukromé Idaho, o něco později exceloval ve filmu Malý Budha a hvězdu první velikosti z něj udělala Nebezpečná rychlost v roce 1994. 

O třetím dobrodružství Billa a Teda se mluvilo dlouhé roky, ale nakonec trvalo dlouhých 30 let, než se Keanu Reeves ke své první známější roli vrátil, protože bez něj by film nemělo smysl vůbec točit. Letos tak uvidíme pokračování pod názvem Bill & Ted Face the Music, kdy dvojice opět bude cestovat časem v telefonní budce. O režii filmu se postaral zkušený Dean Parisot (Galaxy Quest, Red 2), scénář napsala dvojice Chris Matheson a Ed Solomon, která je podepsaná pod původními filmy o Billovi a Tedovi. 

Zda bude mít film oficiální premiéru v ČR není známo, v USA má být 21. srpna. 

Témata článku: Filmy, Trailer, Sci-fi

Určitě si přečtěte

15 tipů na nejlepší televizory, které si dnes můžete pořídit

15 tipů na nejlepší televizory, které si dnes můžete pořídit

I když ceny televizorů klesají a ani velké úhlopříčky už nejsou drahé, stále má smysl připlatit si za prémiové televizory. Vybrali jsme ty nejlepší, které vás překvapí kvalitním podáním obrazu i pokročilými funkcemi.

69 Jaromír Puk

40 sex symbolů italského filmu

40 sex symbolů italského filmu

Sophia Loren, Claudia Cardinale, Laura Antonelli, Ornella Muti nebo Monica Bellucci. Největší hvězdy italského filmu poodhalují závoj své nevšední krásy.

Marek Čech