Black Widow: definitivní datum premiéry je tady, poslední rozšířený trailer také

Film Black Widow byl už odkládán několikrát, nyní je s tím konec. Původní datum premiéry bylo 30.4.2020, po přesunu na listopad 2020 byl datum premiéry stanoven na 6. květen 2021. Ale vzhledem k tomu, že je jasné, že ani tehdy nebudou všechna kina otevřena, tak došlo k poslednímu posunu. Nyní bylo stanoveno definitivní datum – 9.7.2021. Film bude mít zároveň premiéru jak v kinech, tak na streamovací platformě Disney+, takže datum je již neměnné.

black_widow_ver10_xlg.jpg

Co se děje týče, tak nebojte, Black Widow po své smrti v Avengers: Endgame samozřejmě neobživne. Nataša Romanov svoji sólovku původně mít neměla, ale komerční úspěch Wonder Woman ukázal, že je zde divácký zájem i o "hrdinky". Filmu se tak (s více než ročním odstupem) dočkáme. 

Black Widow se má odehrávat v čase mezi událostmi ve filmech Captain America: Občanská válka a Avengers: Infinity War. Ve filmu se Nataša setká se další osobou, která se účastnila výcviku a programu Black Widow, svojí sestrou Jelenou Belovou. Tu si zahraje poměrně neznámá Florence Pugh, mohli jste ji ale vidět ve filmu Souboj s rodinou v roli profesionální wrestlerky Paige, s fyzicky náročnými scénami tedy zkušenosti má. Postava Jeleny Belové má údajně nahradit v týmu Avengers právě Black Widow.

Ve filmu se objeví také dvě nové komiksové postavy – Red Guardian Alexej Šostakov, což je ruská verze Kapitána Ameriky  (hraje ho David Harbour ze seriálu Stranger Things). Novým záporákem je Taskmaster, což je žoldák s fotografickými reflexy. Právě díky schopnosti okamžitě okopírovat a předvídat pohyby protivníka, má jít o jednoho z nejlepších bojovníků. Dle obsazení by se ve filmu měl krátce objevit i Robert Downey Jr. jako Iron Man. 

Určitě si přečtěte

Články odjinud