Black Widow: finální trailer ukazuje, že se Scarlett Johansson vrátí ve velkém stylu

9. března 2020
TWEET SDÍLET

Je paradoxní, že samostatnou sólovku dostane Black Widow vlastně až po své filmové smrti. A možná hlavně kvůli tomu, aby představila svoji sestru Jelenou Belovou, která má v dalších filmech mrtvou Natašu Romanov v týmu Anvegers nahradit. 

Film Black Widow se vrací do minulosti a bude se odehrávat v čase mezi událostmi ve filmech Captain America: Občanská válka a Avengers: Infinity War. Ostatně dle obsazení by se ve filmu měl objevit i Robert Downey Jr. jako Iron Man. 

Ve filmu se objeví dvě nové komiksové postavy – Red Guardian Alexej Šostakov, což je ruská verze Kapitána Ameriky a také Taskmastera, což je žoldák s fotografickými reflexy. Právě díky schopnosti okamžitě okopírovat a předvídat pohyby protivníka, má jít o jednoho z nejlepších bojovníků.  

Film režíruje žena (na přání Marvelu), Cate Shortland – natočila povedený válečný film Lore a už méně kvalitní, mysteriózní Berlínský syndrom. Film Black Widow má být prvním z Marvelem oznámené "fáze čtyři", jde do kin 30.4.2020, na rozdíl od producentů nového Jamese Bonda tak Marvel neodkládá kvůli coronaviru premiéru. Trailer je jak v anglické verzi s titulky, tak i v české. 

Témata článku: Filmy a seriály, Trailer, Sci-fi