Blu-ray přehrávač Samsung BD-P1500 v prodeji

Nový Blu-ray přehrávač od Samsungu a funkcí BD-Live je v prodeji i v České republice. Přístroj dostal zcela nový design, oděl se do oblíbené klavírní lesklé černé. V souladu s filosofií Samsung, orientovanou na pohodlí zákazníka a zvyšování užitné hodnoty výrobků značky, je Blu-ray přehrávač Samsung BD-P1500 už vybaven ethernetovým konektorem, aby si každý kdykoli mohl bez velmi jednoduše aktualizovat firmware svého přehrávače a využívat funkci BD-Live.

Díky BD-Live je možné na discích, které jsou touto technologií vybaveny, nacházet stále nové a nové informace. Pomocí technologie BD-Java, která je součástí všech Blu-ray profilů, tak lze v Samsung BD-P1500 spouštět například hry a další drobné programy. Online interaktivitu zajistí internet. Kromě toho lze snadno online stahovat bonusy k filmům v Blu-ray, či se účastnit online diskusí k nim.

Štíhlý design s lesklým černým povrchem klavírní černě a jemným modrým LED světlem doplňují nové Full HD LCD televize Samsung řady 5 ve stejném designu. Jako komplet vám v obýváku vytvoří vrcholně estetický zážitek i pouhou svojí přítomností. Umožní sledovat filmy v nejvyšší možné kvalitě a zajímavá je i cena: Přehrávač Samsung BD-P1500 v kombinaci s 37“ Full HD TV řady 5 pořídíte už za cenu pod 40 tisíc korun!

BD-P1500-front.jpg

Samsung BD-P1500 je plně kompatibilní se zobrazením 24 snímků za sekundu (režim 24p) jako je klasický filmový formát, a tak film uvidíte zcela stejně, jako v kině. Oba přístroje také podporují 60p režim pro rozšíření kompatibility s mnoha současnými HD televizory.

Majitele rozsáhlých DVD sbírek potěší, BD přehrávač je plně zpětně kompatibilní se standardními DVD a CD formáty, včetně DVD-ROM, DVD-R, DVD-RW, CD a CD-R. Easy Top Menu umožňuje uživatelům měnit písmo a velikost titulků a nadpisů menu podle svého vkusu, stejně tak mohou ovlivnit i grafiku menu a barvy pozadí.

HDMI 1.3 připojení také poskytuje technologii HDMI CEC (Anynet+), díky které je možné obsluhovat jedním dálkovým ovládačem přehrávač, televizor a další audio/video zařízení značky Samsung. Navíc jsou díky HDMI připojení všechny modely schopné převést standardní DVD filmy na plné HD rozlišení (1080p), takže se nemusíte bát o svou sbírku klasických DVD disků.

Cena přehrávače Samsung BD-P1500 je 9 990 Kč (včetně DPH).

Určitě si přečtěte

Články odjinud