Blu-ray Temný rytíř se blíží třem miliónům

5. února 2009
TWEET SDÍLET

Podle Warner Home Video, počat prodaný Blu-ray kopií filmu Temný rytř už přesáhl 2,8 milionu kusů. V USA se prodalo více než dva miliony kusů a ve zbytku světa více než 850 000.

Zajímavým druhotným jevem je vyšší zájem o Blu-ray přehrávače. Dle výzkumu společnosti Warner se například zvýšil zájem o PS3 konzole, přičemž v období listopadu a prosince 2008 každý třetí kupující uváděl, že roli při rozhodnutí k nákupu hrál právě Blu-ray Dark Knight.

Zajímavé bude sledovat, zda o některý z filmů v roce 2009 bude podobný zájem, neboť zatím i když nic nasvědčuje tomu, že by jiný titul mohl takový úspěch zopakovat. Warner doufá, že filmy Watchmen (Strážci) nebo Harry Potter and the Half-Blood Prince by ale mohli být těmi pravými.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Zopakuje film Watchmen úspěch Temného rytíře?

Určitě si přečtěte

40 sex symbolů italského filmu

40 sex symbolů italského filmu

Sophia Loren, Claudia Cardinale, Laura Antonelli, Ornella Muti nebo Monica Bellucci. Největší hvězdy italského filmu poodhalují závoj své nevšední krásy.

Marek Čech

10 nejlepších filmů o lásce s lesbickou tématikou

10 nejlepších filmů o lásce s lesbickou tématikou

Láska je láska, Vrcholné umění, Loving Annabelle, Děcka jsou v pohodě. Proč vyobrazení vášně v lesbických romancích působí opravdověji?

32 Marek Čech

30 ženských hereckých sex symbolů současnosti

30 ženských hereckých sex symbolů současnosti

Léa Seydoux, Lizzy Caplan, Alicia Vikander, Amber Heard, Joanna Kulig, Riley Keough, Lily James, Dakota Johnson, Bella Thorne, Alexandra Daddario a erotické scény, v nichž se objevily ve filmech a seriálech.

1 Marek Čech