8
Fotogalerie

B&O vyrobí speciální edici sluchátek Fernando Alonso Beoplay E8 Sport Edition. Jen 66 kusů

Dánský Bang & Olufsen oznámil spolupráci s dvojnásobným mistrem světa F1 Fernando Alonsem. A vzhledem k tomu, že jde o velmi speciální spolupráci, tak Bang & Olufsen vyrobí velmi limitovanou edici True Wireless sluchátek Beoplay E8 Sport a reproduktoru Beosound Edge.

img_9932__large_full.jpg

Sluchátka pod názvem Fernando Alonso Beoplay E8 Sport Edition odkazují na vůz Arrow McLaren SP, který Alonso má řídit v závodu 500 mil Indianapolis. Vůz nese číslo 66 a stejný počet sluchátek Fernando Alonso Beoplay E8 Sport Edition plánuje Bang & Olufsen vyrobit. Sluchátka mají odpovídající unikátní design. Sluchátka Beoplay E8 Sport jsou odolní proti potu a prachu (plní IP57), o bezdrátové připojení se stará Bluetooth 5.1 a kodeky AAC a aptX. Cena limitované edice je 400 Euro. 

img_9993__large_full.jpg

Velmi limitované edice se dočká i reproduktor Beosound Edge, ten ponese název Fernando Alonso Beosound Edge Home Speaker. Těch bude vyrobeno ještě méně - 14. Počet odkazuje na číslo, které má letos ve Formuli 1 právě Fernando Alonso. Rozměrný reproduktor se chlubí velkým 10" basovým měničem na každé straně, o středy se pak stará dvojice 4" měničů, o výšky 3/4" tweeter.

50000.jpg

Reproduktor Beosound Edge se dá  umístit na zem, nebo na stěnu. Zajímavostí  je také tzv. Active Bass Port, který je při nízké hlasitosti uzavřený (a tak jde o uzavřenou ozvučnici), při větší hlasitostí se otevírá, basy jsou tak silnější a energičtější. Cena speciální edice je 3 600 Euro. 

Zdroj: Bang & Olufsen

Určitě si přečtěte

Články odjinud