Bose aktualizací vylepšil True Wireless sluchátka QuietComfort Earbuds o nové funkce

Bose aktualizací vylepšil True Wireless sluchátka QuietComfort Earbuds o nové funkce 

Vylepšování TWS sluchátek o nové funkce v prémiové třidě není neobvyklé. Nyní k tomu přistoupil Bose u svých výborných sluchátek QuietComfort Earbuds. Novinkou je transparentní režim, který umožňuje aktivovat příposlech okolních zvuků a snadno tak komunikovat s lidmi bez nutnosti sundávání sluchátek.

QuietComfort_Earbuds_Triple_Black_2060_2.jpg

Sluchátka QuietComfort umožňují v kombinaci s aplikací Bose Music nastavit úroveň potlačení okolních ruchů v rozmezí od 0 do 10. Aktualizace softwaru přináší navíc novou funkci Bose ActiveSense, která monitoruje úroveň ruchů okolí a přizpůsobuje úroveň aktivního potlačení hluku automaticky. Pokud má například uživatel ANC nastaveno na úroveň 6 a prochází kolem hlučného staveniště, mikrofony vestavěné do sluchátek detekují větší hluk a dočasně zvýší úroveň potlačení okolí.

Large JPG-QCEB_Sandstone_003_RGB.jpg 

V aplikaci Bose Music lze také nově definovat vlastnosti sluchátek pro různé situace a prostředí, následovně pak využít přednastavené hodnoty. Lze tak vytvořit vlastní režimy, například „Doma“, „Práce“, „Ulice“, „Běh“ a přiřadit jim konkrétní vlastnosti, jako nastavení basů/výšek, nastavení úrovně ANC nebo propouštění zvuků okolí do uší. Režimy lze snadno přepínat v aplikaci nebo dvojitým klikem na levé sluchátko s tím, že sluchátka informují uživatele o aktuálním nastavení.

Large JPG-QCEB_Sandstone_1058_RGB.jpg

Další novinkou je Spotify Tap. Uživatelé populární streamovací služby Spotify jednoduchým kliknutím a podržením prstu na levém sluchátku navázat na poslední poslouchaný playlist nebo relaci bez nutnosti nového vyhledávání skladeb. Kromě toho všeho zlepšila aktualizace softwaru 2.0.7 fungování QC Earbuds s více zařízeními. Sluchátka si nyní pamatují posledních sedm připojení a dle jejich dostupnosti přecházejí plynule z jednoho na druhé bez nutnosti dalšího nastavování.

Large JPG-QCEB_Sandstone_0068_RGB.jpg 
Bose QuietComfort Earbuds v 100 kusové limitované edici v barvě SandStone

Sluchátka QuietComfort Earbuds byla představena v září 2020, mají výborné aktivní potlačení hluku, potěší kvalitou zvuku i handsfree hovorů v rušném prostředí. Na jedno nabití vydrží hrát až 6 hodin a ochranné pouzdro s vestavěnou baterií poskytuje další dvoje nabití. Bezdrátové propojení zajištuje Bluetooth 5.1 a sluchátka odolávají potu a vodě dle specifikace IPX4.

Oficiální cena sluchátek Bose QuietComfort Earbuds je 7 690 Kč, aktuálně kromě standardního černého, bílého a modrého provedení je možnost zakoupit jeden ze 100 kusů limitované edice v barvě SandStone, a to pouze na e-shopu Basys.cz.

Zdroj: TS

Určitě si přečtěte

Články odjinud