17
Fotogalerie

Bose QuietComfort Earbuds: další True Wireless sluchátka s aktivním potlačením hluku

Bose rozšířil svoji nabídku sluchátek s aktivním potlačením hluku o nové True Wireless špunty. Ponesou název Bose QuietComfort Earbuds a doplňují populární náhlavní modely.

cq5dam.web.1280.1280.jpeg

Výrobce slibuje kvalitní pasivní izolaci okolí, kterou doplňuje aktivním potlačením okolního hluku, se kterým má Bose dlouholeté zkušenosti. Design sluchátek je podobný sportovnímu modelu, nicméně tento má je odolný dle IPX4, tedy snese pot a déšť. Pro stabilnější usazení v uchu mají sluchátka i vnitřní opěrku/háček.

Ovládání je dotekové, přičemž samozřejmě nechybí podpora hlasových asistentů, nebo automatická pauzo po vyjmutí sluchátek z ucha. Pokud jde o výdrž, tak Bose udává 6 hodin na jedno nabití, pouzdro pak poskytuje energii na dalších 12 hodin reprodukce. Kromě USB-C nesmí samozřejmě chybět bezdrátové dobíjení pouzdra. 

Pro připojení slouží Bluetooth 5.1, kodeky jsou podporovány AAC a SBC. O kvalitní zvuk při hovorech se stará čtveřice mikrofonů. Co se zvuku sluchátek týče, charakter bude stejný, nebo velmi podobný ostatním sluchátkům Bose, u špuntů nechybí ani Active EQ slibující plný zvuk při jakékoliv hlasitosti, v podstatě jde o fyziologickou regulaci hlasitosti, která koriguje zvuk v závislosti na hlasitosti reprodukce.

Bose QuietComfort Earbuds se budou prodávat v bílém a černém provedení, oficiální cena pro Evropu je 272,90 Euro, což je zhruba 7 200 Kč. 

Zdroj: Bose

Určitě si přečtěte

Články odjinud