10
Fotogalerie

Bowers & Wilkins PI7: prémiová True Wireless sluchátka s aptX Adaptive za prémiovou cenu

Do třídy prémiových zcela bezdrátových sluchátek přibyl další krásný designový kousek od známého výrobce High-End reproduktorů Bowers & Wilkins. Sluchátka této firmy jsou pověstná nejen kvalitním zvukem, ale také svým vzhledem. A přesně to platí pro novinku Bowers & Wilkins PI7.

True Wireless sluchátka Bowers & Wilkins PI7 samozřejmě mají aktivní adaptivní potlačení hluku s automatickým přizpůsobením dle situace. Osazena jsou firemními duálními 9,2mm měniči s individuálními zesilovači. Co náročnější posluchač potěší, tak je kompletní podpora kodeků – aptX, aptX HD, aptX Adaptive, AAC a SBC. Není zde jen LDAC od Sony. Dokonce nechybí ani Bluetooth vysílač přímo v pouzdře, přes který lze propojit sluchátka se zařízením bez Bluetooth.

Pouzdro samotné se připojuje a nabíjí přes USB-C, nechybí ale ani bezdrátové nabíjení. O přenos hlasu se stará šest mikrofonů, senzory se starají o automatickou pauzu po vyjmutí z ucha, ovládání je samozřejmě dotekové. Co v dnešní době překvapí, tak pouze 4 hodinová výdrž na jedno nabití, poměrně velké pouzdro pak přidává dalších 20 hodin. Podpora hlasových asistentů Siri a Google Assistant je v dnešní době již nezbytností. 

Nová sluchátka Bowers & Wilkins PI7 mají oficiální cenu 10 490 Kč, což je opravdu hodně, zvláště ve srovnání s velmi kvalitní přímou konkurencí od Sony, Bose, či Apple. První zahraniční  recenze chválí čistý, agilní a plný zvuk a samozřejmě parádní prémiové zpracování. Kromě vysoké ceny kritizují nepříliš účinné aktivní potlačení hluku a překvapivě také stabilitu připojení. 

Zdroj: Bowers & Wilkins

Určitě si přečtěte

Články odjinud