Brad Pitt jako zabiják Beruška ve filmu režiséra Johna Wicka. Nový trailer na akční film Bullet Train je parádní

8. června 2022
TWEET SDÍLET

Pokud vám jméno David Leitch nic neříká, tak vězte, že jde především o režiséra prvního filmu John Wick. Filmu, který v roce 2014 nakopl poněkud stagnující kariéru herce Keanu Reevese. Tentýž režisér pak v roce 2018 natočil komiks Deadpool 2 a stojí i za úspěšným filmem Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw z roku 2019, který v kinech vydělal téměř 800 miliónů dolarů. 

Letos David Leitch přichází s akční komedií Bullet Train. V hlavní roli uvidíme Brada Pitta, který se tak v 58 letech vrací do akčního žánru. Vedle něj si ve filmu zahraje Aaron Taylor-Johnson (TenetAvengers: Age of Ultron), Andrew Koji (výborný seriál Bojovník), Masi Oka (seriál Heroes), či mladá Joey King, ale i Sandra Bullock.

Klepněte pro větší obrázek

Film byl natočen dle japonské knižní předlohy. Brad Pitt si zahraje nájemného zabijáka Berušku, který je chce vykonat svou práci mírumilovně, protože se mu spousta předchozích kšeftů vymkla z rukou a teď se mu smůla lepí na paty. Osud má s ním nicméně jiné plány, Beruška se při své nejnovější misi v nejrychlejším vlaku světa se (překvapivě) dostane do křížku s dalšími zabijáky. Jejich cíle jsou vzájemně propojené, a zároveň protichůdné.

Kromě režiséra Davida Leitche se o efektní akci postaral kameraman Jonathan Sela, který točil filmy Max Payne, Smrtonosná past: Opět v akci, Transformers: Poslední rytíř, či zmíněné Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw.

Film Bullet Train má premiéru v kinech 4.8.2022.

Témata článku: Filmy a seriály, Trailer