Ceny za design iF a Red dot pro LG DVS450H

Dvě renomovaná mezinárodní ocenění za design obdržel stylový DVD přehrávač LG DVS450H. Udělené prestižní ceny iF a red dot oficiálně potvrzují mimořádnou kvalitu vzhledu produktů od LG, předního světového výrobce elektroniky.

Designový DVD přístroj LG DVS450H je ideální pro přehrávání videí DivX HD. Nabízí také podporu formátů všech typů CD a DVD a dále MP3, WMA a JPEG souborů. Pomocí technologie USB Plus je schopen fungovat jako zábavní centrum domácnosti, protože přehrává hudbu a videa přímo z USB médií. Všechny tyto pokročilé funkce jsou dostupné snadno a rychle.

Mezinárodní cenu iF Product Design Award uděluje International Design Forum GmbH v Hannoveru. Nominovaní pocházejí z různých oborů, od průmyslové, lékařské a zdravotní péče až po odvětví spotřební elektroniky. Vítězové představují vysoce estetické produkty s jedinečnými vlastnostmi a inovacemi. Red Dot Award oceňuje produkty, které nejlépe reprezentují inovace, funkčnost a nejvyšší kvalitu v oboru.

„Při navrhování našich produktů se zaměřujeme nejen na stylový vzhled, ale také na pohodlné, intuitivní ovládání. Oceněný DVD přehrávač LG DVS450H je nejlepším příkladem našeho přístupu k zákazníkům “ řekl Vít Šubert, výkonný ředitel společnosti LG Electronics CZ.

Jeho konstrukční zvláštností je kromě ultratenkého těla také možnost instalace na zeď, případně ho umístit do vertikální polohy.

DVD přehrávač LG DVS450H s prestižními cenami za design se prodává za doporučenou maloobchodní cenu 2990 Kč.

DVS450H_01.jpg DVS450H_02.jpg

Zdroj: LG

Určitě si přečtěte

Články odjinud