Ceny za design iF a Red dot pro LG DVS450H

17. března 2009

Dvě renomovaná mezinárodní ocenění za design obdržel stylový DVD přehrávač LG DVS450H. Udělené prestižní ceny iF a red dot oficiálně potvrzují mimořádnou kvalitu vzhledu produktů od LG, předního světového výrobce elektroniky.

Designový DVD přístroj LG DVS450H je ideální pro přehrávání videí DivX HD. Nabízí také podporu formátů všech typů CD a DVD a dále MP3, WMA a JPEG souborů. Pomocí technologie USB Plus je schopen fungovat jako zábavní centrum domácnosti, protože přehrává hudbu a videa přímo z USB médií. Všechny tyto pokročilé funkce jsou dostupné snadno a rychle.

Mezinárodní cenu iF Product Design Award uděluje International Design Forum GmbH v Hannoveru. Nominovaní pocházejí z různých oborů, od průmyslové, lékařské a zdravotní péče až po odvětví spotřební elektroniky. Vítězové představují vysoce estetické produkty s jedinečnými vlastnostmi a inovacemi. Red Dot Award oceňuje produkty, které nejlépe reprezentují inovace, funkčnost a nejvyšší kvalitu v oboru.

„Při navrhování našich produktů se zaměřujeme nejen na stylový vzhled, ale také na pohodlné, intuitivní ovládání. Oceněný DVD přehrávač LG DVS450H je nejlepším příkladem našeho přístupu k zákazníkům “ řekl Vít Šubert, výkonný ředitel společnosti LG Electronics CZ.

Jeho konstrukční zvláštností je kromě ultratenkého těla také možnost instalace na zeď, případně ho umístit do vertikální polohy.

DVD přehrávač LG DVS450H s prestižními cenami za design se prodává za doporučenou maloobchodní cenu 2990 Kč.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Zdroj: LG

Určitě si přečtěte

40 sex symbolů italského filmu

40 sex symbolů italského filmu

Sophia Loren, Claudia Cardinale, Laura Antonelli, Ornella Muti nebo Monica Bellucci. Největší hvězdy italského filmu poodhalují závoj své nevšední krásy.

Marek Čech

15 nejlepších válečných filmů, kterým můžete věřit. Víme, kde je najdete online

15 nejlepších válečných filmů, kterým můžete věřit. Víme, kde je najdete online

Vybrali jsme 15 jedinečných filmů, které se věnují válkám ve 20. století. Vybrané snímky mají společné to, že válku neoslavují nebo nevzývají. Naopak kriticky a bolestně obnažují její zrůdnost a nesmyslnost. Jsou to válečné filmy, kterým můžete věřit.

43 Marek Čech, Vojtěch Malý

Samsung: přehled nových 8K a 4K televizorů pro rok 2020

Samsung: přehled nových 8K a 4K televizorů pro rok 2020

V roce 2017 Samsung přišel se svojí QLED řadou televizorů, tedy Quantum Dot LCD TV. Postupně tuto prémiovou řadu rozšířil a doplnil o 8K. Letos Samsung posílil řadu 8K QLED televizorů a designem ji odlišil, chlubí se prakticky bezrámečkovým vzhledem.

38 Jaromír Puk