Chaos Walking: Tom Holland a Daisy Ridley v nové sci-fi natočené podle Hlasu nože

Chaos Walking není pouze nový film, ale také sci-fi dystopická knižní trilogie napsaná americkým spisovatelem Patrickem Nessem. Film Chaos Walking je natočen podle prvního dílu této románové předlohy, který nese název Hlas nože. Z toho se dá rovnou dovodit, že pokud bude první film komerčně úspěšný, tak budou následovat další dva.

unnamed.jpg

Děj se odehrává na kolonizované planetě jménem Nový svět. Právě tam se nachází městečko Prentisstown, kde žijí lidé, kteří přežili válku s původními obyvateli kolonizované planety. Původní obyvatelé na kolonizátory ze Země vypustili vir, který pozabíjel všechny ženy. Dalším důsledkem Hluk, což jsou volně slyšet myšlenky všech mužů a zvířat.

Známý a zejména mezi mládeží populární herec Tom Holland hraje postavu Todda Hewitta, který právě dospívá. Herečka Daisy Ridley (Star Wars: Vzestup Skywalkera) ztvární dívku bez Hluku, kterou mladík potkává. Další jméno, které určitě přitáhne diváka, je Mads Mikkelsen. A by to nebylo všechno, tak film režíruje Doug Liman, který natočil skvělé filmy Agent bez minulosti, Mr. & Mrs. Smith či sci-fi Na hraně zítřka

Prozatím ohlášené datum premiéry filmu je 21. ledna 2021.

Určitě si přečtěte

Články odjinud