Chcete skládací 4K MikroLED televizor s úhlopříčkou 4 metry? Nachystejte si alespoň 5 milionů korun

Chcete skládací 4K MikroLED televizor s úhlopříčkou 4 metry? Nachystejte si alespoň 5 milionů korun

Loni High-End TV výrobce C-Seed představil svůj první skládací 165" MicroLED 4K televizor M1, letos přidává nový model N1. A samozřejmě když skládací, tak úplně. Televizor C-Seed N1 je totiž ve vypnutém stavu složený a uložen v podlaze. Po zapnutí se vzpřímí, skládacích panely se rozloží a vytvoří obrovskou 165" obrazovku bez jakýchkoliv viditelných mezer.

Pokud se obáváte, že části obrazu zmizí ve švech, kde se skládá, nemusíte, TV využívá se přitom firemní technologie Adaptive Gap Calibration. 

Televizor C-Seed N1 je osazen obrovskou obrazovku MicroLED – nabízí se rovnou ve třech velikostech: 165 palců, 137 palců a nejmenší z nich má „pouhých“ 103 palců. Jeho obrazovka se může otáčet o 180 stupňů doleva a doprava, a když skončíte s večerním sledováním, sklopí se zpět do podlahy.

4.jpg

4K MicroLED televizor N1 o velikosti 165" má každý bod o velikosti 0,9 mm samostatně řízený, podobně jako OLED, ale celkový jas může být podstatně vyšší; firma udává 1 000 nitů při kontrastu 30 000:1 a podporuje HDR 10+. Menší úhlopříčky mají velikost bodu samozřejmě menší – 0,7 a 04 mm. Životnost je přitom daleko vyšší, než mají OLEDy, udává se 100 000 hodin. Zvukový systém 2.1 má udávaný frekvenční rozsah 24 Hz až 22 000 Hz, výkon je 2x 250 W + subwoofer přidává 700 W.

Společnost C Seed založili dva bývalý manažeři známé společnosti Bang & Olufsen, firma se specializuje nejen na drahé luxusní televizory, ale i na venkovní zobrazovače a televizory pro námořní použití.

Pokud máte o televizor C Seed N1 zájem, tak ceny začínají na částce 180 000 eur, což aktuálně činí necelých 5 miliónů korun. 

Zdroj: www.cseed.tv

Speciál: Televizory

Nový televizor vybírejte pečlivě. Kolik do něj chcete investovat, na jaké ceně začínají kvalitní modely? Jaká bude nejvhodnější úhlopříčka, rozlišení a jaký typ zobrazovacího panelu? Určitě si přečtěte návod Jak dobře koupit televizor.

Doporučujeme také redakční výběry televizorů:

Určitě si přečtěte

Články odjinud