7
Fotogalerie

Chcete sluchátka, která skoro nikdo nemá? Limitované edice Bose QuietComfort 45 je v ČR jen 100 kusů

Pokud patříte mezi ty, kdo mají rádi něco neobvyklého, tak není nic jednoduššího, než si pořídit produkt, vyrobený v limitované edici. Bohužel dost často ceny takových specialitek bývají někdy i o dost vyšší. V tomto případě to není o tolik. 

Pro vyznavače působivého stylu (a zvuku) je určena nová limitovaná edice sluchátek amerického výrobce Bose s označením QuietComfort 45 a je vyvedena matně šedé barvě Eclipse Grey s výrazným zlatým logem Bose. Jedná se o aktuální model sluchátek v ikonickém designu s typickým zvukem Bose. Individuální nastavení reprodukce umožňuje ekvalizér, který je možné ovládat v aplikaci Bose Music. 

Large JPG-QC45_Carton_front_eclipse_grey_04_SPL_CMYK.jpg

Potěší vynikajícím dynamickým systémem aktivního potlačení ruchů (ANC) a výdrží až 24 hodin. Typicky zábavný zvuk Bose doplňuje výkonný systém aktivního potlačení okolních ruchů. Tlačítkem lze přepínat mezi 4 úrovněmi potlačení – Full, Low a dalšími dvěma uživatelsky nastavitelnými možnostmi. Dynamický režim ANC nabízí navíc automatickou regulaci v závislosti na rušnosti okolí, takže při zvýšení hlasitosti okolního zvuku dokáže posílit úroveň ANC.


Nejoblíbenější sluchátka Bose

Bose QuietComfort Ultra Headphones
Bose QuietComfort Ultra Headphones
nabízí 24 obchodů za ceny od 10 549 Kč
Porovnat ceny
Bose QuietComfort Earbuds II
Bose QuietComfort Earbuds II
nabízí 10 obchodů za ceny od 5 401 Kč
Porovnat ceny
Bose QuietComfort Headphones
Bose QuietComfort Headphones
nabízí 21 obchodů za ceny od 5 999 Kč
Porovnat ceny
Bose QuietComfort 45
Bose QuietComfort 45
nabízí 9 obchodů za ceny od 4 990 Kč
Porovnat ceny
Bose QuietComfort Ultra Earbuds
Bose QuietComfort Ultra Earbuds
nabízí 23 obchodů za ceny od 7 217 Kč
Porovnat ceny

Další oblíbená sluchátka Bose


Pro ovládání sluchátek QuietComfort 45 se využívají tlačítka. Na pravém náušníku jsou čtyři pro zvýšení a snížení hlasitosti, zapnutí/párování pomocí Bluetooth 5.2 (s kodeky AAC a SBC) a také pro nejčastější úkony, jako přijímání a ukončování hovorů, přehrávání a pozastavení hudby a přístup k hlasovým asistentům. Na levém náušníku je pak tlačítko pro přepínání mezi režimy a ztlumení mikrofonu během hovoru. 

V Čechách je k dispozici jen 100 kusů sluchátek Bose QC 45 limitované edice Eclipse Gray a jsou k dostání výhradně na e-shopu BaSys.cz, cena tam činí 8 990 Kč.

Zdroj: BaSys

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Určitě si přečtěte

Články odjinud