Chris Hemsworth se vrátí do akce. Netflix prvním trailerem potvrdil Vyproštění 2

Chris Hemsworth se vrátí do akce. Netflix prvním trailerem potvrdil Vyproštění 2

Loni patřil na Netflixu film Vyproštění k nejlepším filmům, který Netflix nabídl a téměř okamžitě se stal velkým hitem. Film vznikl v produkci bratrů Russoových (režisérů Avengers: Endgame).

Jako svoji režijní prvotinu Vyproštění natočil Sam Hargrave – herec, kaskadér a choreograf bojových scén. Je známo, že sám natáčel kameru prakticky všechny nebezpečné scény a rozhodně výsledek stál za to. Přestože film vznikla v relativně levné produkci, tak si hlavní roli žoldáka Tylera Rakera zahrál populární Chris Hemsworth.

Ten si zahrál neohroženého žoldáka, který se pustí do nejnebezpečnější mise své kariéry. Má zločineckému bossovi zachránit uneseného syna. Na konci filmu je však smrtelně zraněn a padá do vody. První oficiální upoutávka Netflixu na Vyproštění 2 začíná tam, kde „jednička“ končí. A jak se dozvíme, tak smrtelně vypadající zranění nakonec není tak smrtelné...

Datum premiéry zatím není známo, ale Netflix ji slibuje na rok 2022. Pokud bude film opět úspěšný, tak se může stát, že uvidíme o rok později třeba i prequel.

Speciál: Netflix

Netflix je populární streamovací videoslužba. Kromě filmů, seriálů a dokumentů, které nakupuje, produkuje i svůj vlastní obsah. Nechybí ani mnoho populárních českých filmů, velká část zahraniční produkce obsahuje české titulky, některé tituly mají i český dabing.

Určitě si přečtěte

Články odjinud