Chystá se Sonos definitivně rozšířit nabídku o sluchátka?

Chystá se Sonos definitivně rozšířit nabídku o sluchátka?

Sluchátka v posledních letech zařazují do své nabídky i firmy, které se dříve věnovaly pouze reprobednám či jiným audiozařízením. Přispěl tomu zejména masový nárůst zájmu o True Wireless sluchátka. 

4JmTTZ.png

O tom, že Sonos, který se specializuje na multiroom audio, se chystá přidat do svého sortimentu také sluchátka, se mluví delší dobu. Nyní je ale společnost udělala reálný krok. Sonos totiž získal většinový podíl akcií britského výrobce sluchátek RHA Audio. Ten se nedávno přejmenoval na Origin North LTD.

Výrobce sluchátek RHA Audio je na trhu deset let. V nabídce má aktuálně především True Wireless sluchátka, konkrétněji RHA True Connect 2 a model s aktivním potlačením šumu, RHA TrueControl ANC.

RHA-TrueControl2-gallery-2-main.jpg

Společnost Sonos v minulých letech více pronikala do povědomí méně znalých uživatelů svojí spoluprací a partnerství se společností IKEA. Ve spolupráci vznikla řada bezdrátových reproduktorů řady Symfonisk. Ty využívají software a systém společnosti Sonos, firma se stará také o zvuk a HW. 

Rozšíření nabídky o sluchátka působí logicky. Sonos vyrábí audiozařízení pro ozvučení domácnosti, případně pro domácí kino, další krok v podobě sluchátek  by mohl dát potřebný impuls k dalšímu rozvoji firmy.

Zdroj: WhatHiFi

Určitě si přečtěte

Články odjinud