Co týden, to nový film. Netflix láká na letošní hity, v nichž důležitou roli bude hrát i Česko | Zdroj: Netflix

Zdroj: Netflix

Co týden, to nový film. Netflix láká na letošní hity, v nichž důležitou roli bude hrát i Česko

Talentovaní tvůrci před i za kamerou, snímky, které budou bavit, dojímat i děsit. Netflix vydal „trailer na trailery“ ukazující filmy, s nimiž letos chce oslovit diváky po celém světě. Připraveno má přes 70 premiér, každý týden uvede alespoň jednu.

V ukázce vidíme i kousek jeho zatím nejdražšího filmu – The Gray Man – s rozpočtem 200 milionů dolarů. V něm se budou nahánět Ryan Gosling a Chris Evans v pražských ulicích a podle videa budou důležitou roli hrát i tramvaje DPP.

Netflix také točí pokračování výborné detektivky Na nože (Knives Out) s Danielem Craigem nebo dvojku Enoly Holmes. Druhého dílu se dočká i akčňák Vykoupení (Extraction) s Chrisem Hemsworthem, který se rovněž natáčí v Česku. Na videu sice chybí, film se už ale dočkal vlastního teaseru.

V ukázce bohužel nevidíme ani další z chystaných premiér, sci-fi Spaceman s Adamem Sandlerem v hlavní roli. Film je adaptací románu Kosmonaut z Čech od Jaroslava Kalfaře.

Speciál: Netflix

Netflix je populární streamovací videoslužba. Kromě filmů, seriálů a dokumentů, které nakupuje, produkuje i svůj vlastní obsah. Nechybí ani mnoho populárních českých filmů, velká část zahraniční produkce obsahuje české titulky, některé tituly mají i český dabing.

Určitě si přečtěte

Články odjinud