Cosmic Sin: Bruce Willis a Frank Grillo budou v novém sci-fi zachraňovat civilizaci [trailer]

Když pomineme remake klasického Přání smrti v roce 2018, tak Bruce Willis už dlouhé roky točí průměrná a podprůměrná béčka. Nyní chystá další pod názvem Cosmic Sin (v překladu třeba "Kosmický hřích"). Na rozdíl od přechozí je ale zajímavý, a rovnou ve dvou věcech.

Předně – i když jde o béčeko určené primárně pro Blu-ray a streamovací služby, tak už dle traileru má poměrně kvalitní produkci a efekty. Dalším důvodem, proč stojí za zmínku, představuje herec Frank Grillo, známý zejména jako Crossbones z Marvelovek. Frank Grillo si už zahrál v akčním béčku Boss Level a svojí účastí ve filmu Cosmic Sin potvrzuje, že se snaží upevnit svoji pozici béčkové akční hvězdy. A že se mu to daří, vypovídá plakát filmu, kde je uveden na prvním místě před "hvězdným" Brucem Willisem.

cosmic_sin_ver2.jpg

Scénáristou a režisérem filmu je však E.J. Drake, který má za sebou velmi špatné fantasy Broil, za kamerou stál "béčkový" Brandon Cox (Plán útěku 2, Ve službě, Nebezpečný náklad). Obojí nevěstí nic dobrého.

A děj filmu? Sedm drsných vojáků provede preventivní úder proti nově objevené mimozemské civilizaci a chtějí tak ukončit mezihvězdnou válku dříve, než začne. Film má premiéru v březnu, do našich (zavřených) kin jít nemá, takže se s ním určitě setkáme na některé streamovací službě. 

Určitě si přečtěte

Články odjinud