Creative: nové reproduktory T6200 a T3200

Dvojici nových reproduktorů nejen k PC představila společnost Creative. Reproduktory Inspire T6200 v uspořádání 5.1 nabídnou prostorový zvuk pro film i hry, a Inspire T3200 (2.1) pro poslech hudby z počítačů a MP3 přehrávačů.

Reproduktory Inspire T6200 nabízejí nejen uspořádání 5.1, ale také umožňují postavit zadní satelity na přední. To umožňuje posluchačům ušetřit místo a zároveň stále poslouchat prostorový zvuk. Satelity v kompaktním provedení jsou vybaveny duálními kónickými měniči, pro výrazné basy slouží výkonný subwoofer. Kabelový dálkový ovladač s vypínáním reproduktorů a ovládáním hlasitosti je také vybaven konektory pro sluchátka a mikrofon. Tyto reproduktory mají funkci CMSS Up-mix, která umožňuje převést stereo zvuk z MP3 souborů a DivX filmů na prostorový zvuk 5.1.

V moderním designu vyvedené reproduktory Inspire T3200 v konfiguraci 2.1 používají stejné duální kónické měniče. To by mělo zajistit vyvážené výšky a středy, o basy se postará subwoofer. Pohodlí zajistí kabelový dálkový ovladač vybavený držákem MP3 přehrávače.

„Creative je v čele vývoje na trhu reproduktorů, protože dokáže kombinovat inovativní technologie, jako jsou duální kónické měniče s nápady zvyšujícími užitnou hodnotu, jako je držák MP3 přehrávačů u modelu T3200,“ říká Leonardo Colucci, evropský brand manažer Creative pro oblast reproduktorů. „Nové reproduktory Inspire umožňují poslouchat v jakékoli domácnosti audio lépe a pohodlněji.“

Doporučená cena reproduktorů je pro T3200 – 1490 Kč a pro T6200 - 2400 Kč. Reproduktory Inspire T3200 nám už míří do redakce, takže se můžete těšit na test.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
 

Témata článku: Reproduktory, Reprosoustavy a reproduktory na Heureka.cz