Creative Outlier Gold: vylepšená verze True Wireless sluchátek vydrží 14 hodin bez dobíjení

14. června 2020
TWEET SDÍLET

Creative samozřejmě už "skutečně bezdrátová" sluchátka vyrábí, ovšem model Creative Outlier Air, dostal svého vylepšeného "zlatého" bratříčka pod názvem Creative Outlier Gold. Cena? Oficiální je 2 690 Kč.

Proti o něco levnějšímu modelu s výbornou výdrží 10 hodin Gold přidává další 4 a tak výdrž činí fantastických 14 hodin výdrže na jedno nabití. Pouzdro pak přidává dalších 25 hodin, celkově se tak dostanete na celkových 39 hodin (AIR má 30 hodin), což na rozdíl od některých výrobců není vykoupeno rozměrným pouzdrem. Malé pouzdro zde váží jen 54 gramů. 

Klepněte pro větší obrázek

Dalším vylepšením je integrace firemní technologie Super X-Fi, což je software, který nabízí prostorový zvuk. Super X-Fi ale není obyčejný prostorový zvuk, ale technologie, která simuluje poslechový prostor například v koně, na koncertu. O zvuk se stará 5,6 mm grafenová membrána.

Sluchátka mají Bluetooth 5.0, kromě standardního AAC a SBC potěší kodek aptX. Konstrukce je potu a vodě odolná, sluchátka jsou tedy určena pro sport. Nechybí ani podpora hlasových asistentů Siri a Google Assistant. 

Zdroj: Creative 

Témata článku: Bezdrátová sluchátka, True Wireless, Bluetooth, Creative, aptX

Určitě si přečtěte

25 nejlepších filmových parodií, které můžete vidět. Víme, kde je najdete online

25 nejlepších filmových parodií, které můžete vidět. Víme, kde je najdete online

Filmové parodie jsou divácky velmi vděčné a mezi filmaři oblíbené. Tvůrci v nich mohou totiž zcela beztrestně vykrádat cizí díla a v jejich nápodobě popustit uzdu své fantazii. Vybrali jsme nejlepší zahraniční i české parodie.

29 Jaromír Puk, Marek Čech

10 nejlepších filmů o lásce s lesbickou tématikou

10 nejlepších filmů o lásce s lesbickou tématikou

Láska je láska, Vrcholné umění, Loving Annabelle, Děcka jsou v pohodě. Proč vyobrazení vášně v lesbických romancích působí opravdověji?

32 Marek Čech

Jak levně připojit mobil v autě k napájení i reproduktorům

Jak levně připojit mobil v autě k napájení i reproduktorům

Jednoduché tipy na co se zaměřit a co vybrat, když chcete přehrávat hudbu z mobilu přes vaše autorádio.

32 Tomáš Holčík