Creative VADO: levná kapesní videokamera

Společnost Creative ohlásila kapesní videokameru Vado Pocket Video Cam. Zařízení je tak malé, že se bez problémů vejde do kapsy, pouzdra nebo dlaně.

Vado bude k dostání ve stříbrné nebo zářivě růžové barvě. Je velmi tenká, váží méně než 90 gramů. Videokamera poskytuje záznam s rozlišením 640 x 480 pixelů, bude vybavena dvoupalcovým barevným LCD displejem a 2GB vestavěnou pamětí.

Mark Grover, evropský brand manažer Creative, popisuje, jak Vado Pocket Video Cam kompletně změní způsob natáčení a sdílení videa. „Když se lidé dobře baví, je Vado neustále připravená zachytit neopakovatelné okamžiky, které se přihodí vždy, kdy to nejméně čekáte. Dá se velmi snadno používat a stisknutím jednoho tlačítka může nahrávat až dvě hodiny vysoce kvalitního videa. Nemá žádný pásek nebo disk, o který byste se museli strachovat, jen 2GB vestavěnou paměť plus odnímatelnou nabíjecí baterii, takže nevzniká žádný problém s vyhazováním vybitých baterií.“

Stejně jednoduché a rychlé jako natáčení videa je s Vado i přenos nahrávek a jejich sdílení s ostatními lidmi. Vestavěný USB konektor zapojíte do PC stejně jako flash disk. Vado má svůj vlastní zabudovaný software, který uživatelům umožňuje zkopírovat video do počítače nebo jej snadno přehrát na YouTube nebo Photobucket.

Ke kameře Vado bylo navrženo mnoho různých doplňků včetně cestovního pouzdra, náhradních nabíjecích baterií, síťové nabíječky a AV kabelu pro připojení k televizoru. Doporučená cena kamerky je 2 100 Kč.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

 

Určitě si přečtěte

Jak levně připojit mobil v autě k napájení i reproduktorům

Jak levně připojit mobil v autě k napájení i reproduktorům

Jednoduché tipy na co se zaměřit a co vybrat, když chcete přehrávat hudbu z mobilu přes vaše autorádio.

32 Tomáš Holčík

40 sex symbolů italského filmu

40 sex symbolů italského filmu

Sophia Loren, Claudia Cardinale, Laura Antonelli, Ornella Muti nebo Monica Bellucci. Největší hvězdy italského filmu poodhalují závoj své nevšední krásy.

Marek Čech

30 největších sex symbolů šedesátých let

30 největších sex symbolů šedesátých let

Brigitte Bardot, Ursula Andress, Claudia Cardinale, Raquel Welch, Sophia Loren, Catherine Deneuve, Jane Fonda, Anita Ekberg, Britt Ekland, Sharon Tate. S šedesátými léty přichází éra sexuálního uvolnění ve společnosti i kinematografii.

Marek Čech