Denon CEOL N11DAB: nový síťový Hi-Fi receiver s CD přehrávačem, nechybí multiroom HEOS

16. července 2020
TWEET SDÍLET

Mikrosystém Denon CEOL N10 v roce 2018 získal ocenění EISA jakožto nejlepší kompaktní hudební systém. Nyní jsme se dočkali nového modelu Denon CEOL N11DAB. Oficiálně je označován jako síťový Hi-Fi receiver s CD přehrávačem, přičemž rozměry mikrosystému zůstaly zachovány.

Základem je zesilovač s výkonem 2 x 65 W. Novinka nabízí prakticky všechny zdroje zvuku, které potřebujete. Základem je samozřejmě streamování z online služeb jako jsou Spotify, Deezer Premium, Amazon Music, Pandora nebo Tidal. K tomu přidejte internetová rádia a samozřejmě také streamování přímo přes Bluetooth. Veškeré zdroje zvuku lze sdílet přes multiroom, využívá se firemní systém HEOS. Podporuje AirPlay 2, ale také hlasové asistenty Alexa, Google Assistant, či Siri. 

Kromě FM rádia je zda také digitální DAB+ rádio, přehrává CD disky, ale také audiosoubory ve formátech MP3, FLAC HD, ALAC, WAV, DSD. Síťové připojení je jak drátové, tak přes WiFi. Kromě dvou digitálních vstupů je zde jeden analogový. Milovníky hlubokých basů potěší možnost připojení aktivní subwoofer, standardně jsou k systému dodávaný regálové dvoupásmové reprobedny.

Mikrosystém Denon CEOL N11DAB se bude prodávat ve třech barevných variantách, cena pro EU je 629 Euro (16 800 Kč). 

Zdroj: Denon

Témata článku: Mikrosystémy, Internetové rádio, HEOS, Novinky, Denon, Multiroom, DAB+, Spotify

Určitě si přečtěte

Xavian Stella Esclusiva: parádní české podlahové Hi-Fi reprosoustavy [test]

Xavian Stella Esclusiva: parádní české podlahové Hi-Fi reprosoustavy [test]

Nové Xavian Stella Esclusiva jsou ambiciózní sloupky, které mají s původními jmenovci společnou jen podobu na první pohled. Tak pěkné, tak čistě hrající, tak v konečném důsledku přirozené a snadno poslouchatelné reprosoustavy za dané peníze aby jeden pohledal.

36 Daniel Březina

Daniel Březina
Reproduktory
12 nejlepších komedií roku 2019, které musíte vidět

12 nejlepších komedií roku 2019, které musíte vidět

Parazit, Tenkrát v Hollywoodu, Favoritka, Devadesátky, Rocketman, Zelená kniha, Žena na válečné stezce, Výjimeční, Deštivý den v New Yorku, Yesterday, Srážka s láskou, The Beach Bum. Třetí letošní výběr se nese v odlehčenějším duchu.

15 Marek Čech

Marek Čech
Filmy, které musíte vidět
40 sex symbolů sedmdesátých let

40 sex symbolů sedmdesátých let

Ornella Muti, Laura Antonelli, Jane Birkin, Jacqueline Bisset, Farrah Fawcett, Maria Schneider a Sylvia Kristel aneb Bože, jak hluboko klesly Emmanuelly při Posledním tangu v Paříži. Odhalené scény slavných hereček.

Marek Čech

Marek Čech
Filmy a seriály
15 nejlepších válečných filmů, kterým můžete věřit. Víme, kde je najdete online

15 nejlepších válečných filmů, kterým můžete věřit. Víme, kde je najdete online

Vybrali jsme 15 jedinečných filmů, které se věnují válkám ve 20. století. Vybrané snímky mají společné to, že válku neoslavují nebo nevzývají. Naopak kriticky a bolestně obnažují její zrůdnost a nesmyslnost. Jsou to válečné filmy, kterým můžete věřit.

46 Marek Čech, Vojtěch Malý

Marek ČechVojtěch Malý
Filmy, které musíte vidět