9
Fotogalerie

Denon CEOL N11DAB: nový síťový Hi-Fi receiver s CD přehrávačem, nechybí multiroom HEOS

Mikrosystém Denon CEOL N10 v roce 2018 získal ocenění EISA jakožto nejlepší kompaktní hudební systém. Nyní jsme se dočkali nového modelu Denon CEOL N11DAB. Oficiálně je označován jako síťový Hi-Fi receiver s CD přehrávačem, přičemž rozměry mikrosystému zůstaly zachovány.

Základem je zesilovač s výkonem 2 x 65 W. Novinka nabízí prakticky všechny zdroje zvuku, které potřebujete. Základem je samozřejmě streamování z online služeb jako jsou Spotify, Deezer Premium, Amazon Music, Pandora nebo Tidal. K tomu přidejte internetová rádia a samozřejmě také streamování přímo přes Bluetooth. Veškeré zdroje zvuku lze sdílet přes multiroom, využívá se firemní systém HEOS. Podporuje AirPlay 2, ale také hlasové asistenty Alexa, Google Assistant, či Siri. 

Kromě FM rádia je zda také digitální DAB+ rádio, přehrává CD disky, ale také audiosoubory ve formátech MP3, FLAC HD, ALAC, WAV, DSD. Síťové připojení je jak drátové, tak přes WiFi. Kromě dvou digitálních vstupů je zde jeden analogový. Milovníky hlubokých basů potěší možnost připojení aktivní subwoofer, standardně jsou k systému dodávaný regálové dvoupásmové reprobedny.

Mikrosystém Denon CEOL N11DAB se bude prodávat ve třech barevných variantách, cena pro EU je 629 Euro (16 800 Kč). 

Zdroj: Denon

Určitě si přečtěte

Články odjinud