Denon CEOL N11DAB: nový síťový Hi-Fi receiver s CD přehrávačem, nechybí multiroom HEOS

16. července 2020
TWEET SDÍLET

Mikrosystém Denon CEOL N10 v roce 2018 získal ocenění EISA jakožto nejlepší kompaktní hudební systém. Nyní jsme se dočkali nového modelu Denon CEOL N11DAB. Oficiálně je označován jako síťový Hi-Fi receiver s CD přehrávačem, přičemž rozměry mikrosystému zůstaly zachovány.

Základem je zesilovač s výkonem 2 x 65 W. Novinka nabízí prakticky všechny zdroje zvuku, které potřebujete. Základem je samozřejmě streamování z online služeb jako jsou Spotify, Deezer Premium, Amazon Music, Pandora nebo Tidal. K tomu přidejte internetová rádia a samozřejmě také streamování přímo přes Bluetooth. Veškeré zdroje zvuku lze sdílet přes multiroom, využívá se firemní systém HEOS. Podporuje AirPlay 2, ale také hlasové asistenty Alexa, Google Assistant, či Siri. 

Kromě FM rádia je zda také digitální DAB+ rádio, přehrává CD disky, ale také audiosoubory ve formátech MP3, FLAC HD, ALAC, WAV, DSD. Síťové připojení je jak drátové, tak přes WiFi. Kromě dvou digitálních vstupů je zde jeden analogový. Milovníky hlubokých basů potěší možnost připojení aktivní subwoofer, standardně jsou k systému dodávaný regálové dvoupásmové reprobedny.

Mikrosystém Denon CEOL N11DAB se bude prodávat ve třech barevných variantách, cena pro EU je 629 Euro (16 800 Kč). 

Zdroj: Denon

Témata článku: Novinky, Mikrosystémy, DAB+, Internetové rádio, Multiroom, Spotify, HEOS, Denon

Určitě si přečtěte

10 tipů na levný televizor se skvělým poměrem cena/výkon

10 tipů na levný televizor se skvělým poměrem cena/výkon

Vybrali jsme nejzajímavější televizory s výborným poměrem cena/výkon. Od těch menších a velmi levných, po ty vybavenější a větší, které se však stále vyplatí.

73 Jaromír Puk

40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

Kim Basinger, Kathleen Turner, Melanie Griffith, Bo Derek, Nastassja Kinski, Phoebe Cates, Rebecca De Mornay, Valérie Kaprisky, Sophie Marceau, Francesca Dellera, Isabelle Adjani a jejich smyslné scény ve filmech.

Marek Čech

Vybrali jsme 22 nejlepších bezdrátových Bluetooth sluchátek

Vybrali jsme 22 nejlepších bezdrátových Bluetooth sluchátek

Vybrali jsme nejlepší bezdrátová sluchátka od těch nejlevnějších po nejdražší. Pro běžné použití, pro sport, pro komfortní poslech a také modely s aktivním potlačením hluku.

55 Jaromír Puk