Už je jasné, kdy se vrátí slavný seriálový vrah Dexter. Pusťte si plný trailer na Novou krev

Už je jasné, kdy se vrátí slavný seriálový vrah Dexter. Pusťte si plný trailer na Novou krev

Televizní stanice Showtime zveřejnila úplný trailer na seriál Dexter. Aby bylo jasné, že jde vlastně o nový seriál, tak má podnázev New Blood (Nová krev). Ohlášeno bylo také přesné datum premiéry – 7. listopadu 2021. 

Už je známé nové jméno sériového vraha, Jim Lindsay. Pokud fanouškům seriálu je povědomé, tak právem, neboť Jeff Lindsay není nic jiného než umělecký pseudonym spisovatele detektivních románů Jeffry P. Freundlicha. Pod jménem Lindsay napsal osm úspěšných knih o Dexterovi. 

I když v původním seriálu skončil Dexter jako dřevorubec v Kanadě, tak nyní pracuje jako prodavač na severu státu New York, tedy daleko od teplého Miami, dějiště původního seriálu. Už je známo, že hlavního padoucha se jménem Kurt Caldwell si zahraje Clancy Brown. Kurt je neoficiálním starostou městečka Iron Lake, žije svůj americký sen – z obyčejného řidiče kamionu se vypracoval v majitele firmy. Ve městě je populární, milovaný, působí velkoryse... dokud mu nezkřížíte cestu. A to nemluvíme o jeho problematickém synovi, kterému z problémů pomáhá velký vliv jeho táty...

První teaser:

Když před časem TV stanice Showtime oznámila návrat slavného seriálu Dexter, vzbudila velký rozruch. Prezident stanice Gary Levine se nechal slyšet, že Dexter byl výjimečný seriál nejen pro fanoušky, ale také pro stanici Showtime.

Letos se Showtime tak vrací k slavné seriálové postavě, protože prý vymysleli skutečně kreativní nápad, který si Dexter zaslouží. Když v roce 2013 seriál uzavíral osmou sezónou, tak asi nikdo nečekal, že Dexter skočí jako dřevorubec. Leckterý fanoušek byl s koncem seriálu velmi nespokojen... snad se to podaří tentokrát napravit. TV stanice Showtime oznámila, že vznikne deset nových epizod seriálu Dexter.

dexter_ver9.jpg

Pro ty, kdo seriál neznají. Hlavním hrdinou je Dexter, sériový vrah pracující jako forenzní expert u miamské policie. Ve dne vraždy vyšetřuje a v noci je páchá. Zpětně to možná přijde zvláštní, ale Dexter rychle získal miliony fanoušků. Seriál mimo jiné získal prestižní ocenění Zlatý globus a Emmy.

Aby návrat Dextera stál za to, tak se vrací také původní scénárista a producent Clyde Philips, který natočil první čtyři série (poté co odešel, šla kvalita dolů). V hlavní roli Dextera Morgana samozřejmě uvidíme herce Michaela C. Halla. V deváté sezóně se objeví kromě populárního Clancy Browna objeví i Julia Jones, ale také Alano Miller, Johnny Sequoyah, David Magidoff, Jack Alcott. V menších rolích se mají také vrátit John Lithgow a Jennifer Carpenter.

V posledním videu si můžeme připomenout také parádní úvodní titulky, které diváka provází každodenní ranní Dextrovou rutinou. 

Určitě si přečtěte

Články odjinud