Už je jasné, kdy se vrátí slavný seriálový vrah Dexter. Pusťte si plný trailer na Novou krev

26. července 2021
TWEET SDÍLET
Už je jasné, kdy se vrátí slavný seriálový vrah Dexter. Pusťte si plný trailer na Novou krev

Televizní stanice Showtime zveřejnila úplný trailer na seriál Dexter. Aby bylo jasné, že jde vlastně o nový seriál, tak má podnázev New Blood (Nová krev). Ohlášeno bylo také přesné datum premiéry – 7. listopadu 2021. 

Už je známé nové jméno sériového vraha, Jim Lindsay. Pokud fanouškům seriálu je povědomé, tak právem, neboť Jeff Lindsay není nic jiného než umělecký pseudonym spisovatele detektivních románů Jeffry P. Freundlicha. Pod jménem Lindsay napsal osm úspěšných knih o Dexterovi. 

I když v původním seriálu skončil Dexter jako dřevorubec v Kanadě, tak nyní pracuje jako prodavač na severu státu New York, tedy daleko od teplého Miami, dějiště původního seriálu. Už je známo, že hlavního padoucha se jménem Kurt Caldwell si zahraje Clancy Brown. Kurt je neoficiálním starostou městečka Iron Lake, žije svůj americký sen – z obyčejného řidiče kamionu se vypracoval v majitele firmy. Ve městě je populární, milovaný, působí velkoryse... dokud mu nezkřížíte cestu. A to nemluvíme o jeho problematickém synovi, kterému z problémů pomáhá velký vliv jeho táty...

První teaser:

Když před časem TV stanice Showtime oznámila návrat slavného seriálu Dexter, vzbudila velký rozruch. Prezident stanice Gary Levine se nechal slyšet, že Dexter byl výjimečný seriál nejen pro fanoušky, ale také pro stanici Showtime.

Letos se Showtime tak vrací k slavné seriálové postavě, protože prý vymysleli skutečně kreativní nápad, který si Dexter zaslouží. Když v roce 2013 seriál uzavíral osmou sezónou, tak asi nikdo nečekal, že Dexter skočí jako dřevorubec. Leckterý fanoušek byl s koncem seriálu velmi nespokojen... snad se to podaří tentokrát napravit. TV stanice Showtime oznámila, že vznikne deset nových epizod seriálu Dexter.

Klepněte pro větší obrázek

Pro ty, kdo seriál neznají. Hlavním hrdinou je Dexter, sériový vrah pracující jako forenzní expert u miamské policie. Ve dne vraždy vyšetřuje a v noci je páchá. Zpětně to možná přijde zvláštní, ale Dexter rychle získal miliony fanoušků. Seriál mimo jiné získal prestižní ocenění Zlatý globus a Emmy.

Aby návrat Dextera stál za to, tak se vrací také původní scénárista a producent Clyde Philips, který natočil první čtyři série (poté co odešel, šla kvalita dolů). V hlavní roli Dextera Morgana samozřejmě uvidíme herce Michaela C. Halla. V deváté sezóně se objeví kromě populárního Clancy Browna objeví i Julia Jones, ale také Alano Miller, Johnny Sequoyah, David Magidoff, Jack Alcott. V menších rolích se mají také vrátit John Lithgow a Jennifer Carpenter.

V posledním videu si můžeme připomenout také parádní úvodní titulky, které diváka provází každodenní ranní Dextrovou rutinou. 

Témata článku: Seriály, Trailer


Programování elektroniky: Jak odposlouchávat roztomilý teploměr od Xiaomi

Programování elektroniky: Jak odposlouchávat roztomilý teploměr od Xiaomi

** Grafička časopisu Computer chtěla chytrý teploměr ** Dnes proto přeflashujeme Xiaomi LYWSD03MMC s Bluetooth ** Data pak budeme číst na Raspberry Pi a odposlouchávat na ESP32

Jakub Čížek
Pojďme programovat elektronikuBluetoothXiaomi
40 ženských sex symbolů 21. století

40 ženských sex symbolů 21. století

Tyto filmy a jejich hvězdy, které se nestyděly, máme ještě v živé paměti. Oproti minulým dekádám se filmaři nebáli otevírat dosud tabuizovaná témata.

Marek Čech
Filmy a seriály
Nejvíc sexy holky ve filmech: 60 nejslavnějších erotických symbolů

Nejvíc sexy holky ve filmech: 60 nejslavnějších erotických symbolů

Krásné ženy jsou pro mnohé erotické a sex symboly. Vybrali jsme ty nejslavnější z několika desetiletí filmové a seriálové tvorby. Najdete zde nejen fotografie, ale také název díla, které herečku proslavilo.

AVmania.czMarek Čech
Filmy a seriály
22 nejlepších erotických thrillerů. Kde je najdete online?

22 nejlepších erotických thrillerů. Kde je najdete online?

V žáru vášně, Osudová přitažlivost, Základní instinkt, Ďábelská svůdkyně, Nebezpečné hry, Dvojitý milenec. Exkurze do historie subžánru erotických thrillerů, v němž se napětí mísí se vzrušením.

Marek Čech
Filmy, které musíte vidět
40 největších ženských hereckých sex symbolů 90. let

40 největších ženských hereckých sex symbolů 90. let

V 90. letech už nemůže být o prudérnosti žádná řeč, a tak se vesele odhalovaly i největší hvězdy Hollywoodu. Kdo překoná Sharon Stone a její rafinované přehazování nohy přes nohu?

Marek Čech
Filmy a seriály