Dnes je poslední šance ušetřit 400 Kč za roční předplatné Disney+. Od zítřka bude za 1990 Kč | Zdroj: The Walt Disney Company

Zdroj: The Walt Disney Company

Dnes je poslední šance ušetřit 400 Kč za roční předplatné Disney+. Od zítřka bude za 1990 Kč

Oživeno 13. 6. | Zítra v Česku a dalších evropských zemích odstartuje Disney+. Služba dorazí s plnou lokalizací, stovkami filmů i seriálů a také nižší cenou než konkurenční Netflix. Ještě dnes do 23:59 přitom můžete ušetřit 20 %, resp. 400 Kč.

Stačí se zaregistrovat na disneyplus.com. Zítra vám pak dorazí e-mail s promo kódem, který budete moci uplatnit na roční předplatné do 26. června. Takto Disney+ vyjde na 1590 Kč místo běžných 1990 Kč. Jde o jednorázovou akci, druhý rok předplatného už také bude za 1990 Kč. Ale i to je pro pravidelné diváky výhodnější než měsíčních 199 Kč. Roční předplatné totiž stojí jako 10 měsíců.


Původní článek z 10. 5. | Již 14. června do Česka přijde hlavní vyzyvatel Netflixu. Disney+ se silným obsahovým katalogem bude streamovat za 199 Kč měsíčně, případně 1990 Kč ročně. Na dnes spuštěném promo webu už ale Disney láká ještě na zaváděcí akci.

Diváci, kteří si Disney+ zaregistrují do půlnoci 13. června, jej získají za zvýhodněných 1590 Kč, tedy za cenu osmi místo dvanácti měsíců. Na e-mail jim dorazí pozvánka s kódem, kterým budou muset využít do 26. června, pak už nebude platit. Akce je pouze jednorázová, příští rok už bude předplatné za standardních 1990 Kč.

Na webu jsou už vidět i počeštěné názvy hlavních pořadů, na které bude Disney+ lákat. Služba sahá do archivu Disney, Foxu, Pixaru, Star Wars, Marvelu nebo National Geographic. Vidět jsou tam jak Simpsonovi, tak očekávaný Obi-Wan Kenobi. Disney ale v Česku nabídne i část katalogu jinak nedostupného Hulu, protože k nám přiveze i chválený seriál Pam & Tommy.

Určitě si přečtěte

Články odjinud