Disney+ láká na šestý seriál ze světa Marvelu. Komiksovka Moon Knight se ukazuje v prvním traileru | Zdroj: Marvel Entertainment

Zdroj: Marvel Entertainment

Disney+ láká na šestý seriál ze světa Marvelu. Komiksovka Moon Knight se ukazuje v prvním traileru

Třicátého března bude mít premiéru Moon Knight, v pořadí již šestý seriál produkovaný Disney+ a zasazený do Marvel Cinematic Universe. Nabídne šest dílů, které se odvysílají v nadcházejících týdnech.

Moon Knight je jeden z těch méně známých komiksů, byť už se v sešitech objevil poprvé v roce 1975. V lecčem připomíná Batmana. Hlavním hrdinou je boháč s armádním výcvikem, který v noci ze stínů potírá zločin. Moon Knight ale navíc oplývá nadpřirozenou silou a také má těch osobností osobností mnohem víc.

Seriál sleduje Stevena Granta, nudného zaměstnance obchodu s dárky, který začne trpět výpadky paměti a objevují se mu vzpomínky na jiný život. Steven zjistí, že trpí disociativní poruchou identity a sdílí tělo se žoldákem Marcem Spectorem. Jak se na Stevena/Marka sbíhají nepřátelé, musí se vypořádat se svou složitou identitou a zároveň přijít na kloub smrtící záhadě mezi mocnými egyptskými bohy,“ uvádí oficiální synopse.

Do hlavní role tvůrci obsadili Oscara Isaaca (nová trilogie Star Wars, Ex Machina, Duna…). Hlavního záporáka si střihnul Ethan Hawke a malou úlohu bude seriálu hrát i Škoda Octavia, která se na okamžik objeví v traileru. 🙂

Kromě Moon Knighta se na Disney+ letos objeví ještě komiksové seriály She-Hulk, Ms. Marvel a Secret Invasion. Doufejme, že v té době už bude služba oficiálně dostupná i u nás.

Určitě si přečtěte

Články odjinud