Disney+ slaví a nabízí první měsíc služby za 49 Kč. Musíte se ale rychle rozhodnout

Disney+ slaví a nabízí první měsíc služby za 49 Kč. Musíte se ale rychle rozhodnout

U příležitosti oslav Disney+ Day 8. září jsou fanoušci zváni, aby se přidali ke komunitě Disney+ prostřednictvím speciální zaváděcí nabídky. Od 8. září 6:00 h až do 8:59 h 20. září, mohou noví a vracející se předplatitelé získat první měsíc předplatného Disney+ za 49 Kč přes tento odkaz.

Službu lze během měsíce kdykoliv ukončit, pokud tak zájemce neučiní, tak po prvním měsíci už bude cena standardní, tedy 199 Kč za měsíc. Případně lze využít zlevněné roční předplatné za 1 990 Kč, kdy divák dostane v podstatě dva měsíce zdarma. 

Oslavy Disney+ Day budou probíhat také na akci D23 Expo: The Ultimate Disney Fan Event sponzorované společností Visa, která se koná od 9. do 11. září v kalifornském Anaheimu.

V rámci oslavy nabídne služba Disney + 8. září několik exkluzivních novinek, které v tento den budou mít celosvětovou premiéru. Především to má být Thor: Láska jako hrom od studia Marvel, ten bude k dispozici ve formátu IMAX Enhanced. Vedle něj se fanoušci mohou těšit na film o filmu Assembled: Jak se natáčel film Thor: Láska jako hrom

Další novinkou bude speciál Obi-Wan Kenobi: Jediův návrat, kde se dozvíme nejen více o návratu Obi-Wana Kenobiho a Anakina Skywalkera, ale také o návratu Ewana McGregora a Haydena Christensena k jejich ikonickým rolím. 

Zajímavá bude nová biografická osmidílná minisérie MIKE, která se zabývá kontroverzním příběhem Mikea Tysona. Mezi dalšími tituly jsou Tierra Incógnita: Utajená země, Svatební sezóna, Pinocchio od režiséra Roberta Zemeckise, či animák Auta na cestách. Nebude chybět ani speciál seriálu Simpsonovi, Vítej v klubu.

Zdroj: Disney+

Určitě si přečtěte

Články odjinud