7
Fotogalerie

Do ČR dorazila limitovaná edici prémiových sluchátek Bose QuietComfort Ultra. Jen 100 kusů

Prémiová sluchátka Bose QuietComfort Ultra Headphones jsme už testovali (článek zde), a v každém případě jede o model, který stojí za pozornost. Jde o výborná sluchátka, a pokud pomineme funkci „prostorového pohlcujícího zvuku“, který nemusí sednout úplně každému, tak asi jediný zápor, s kterým se musíte smířit, je poměrně vysoká cena (10 498 Kč až 13 233 Kč). Nicméně když už své peníze člověk utrácí, tak by často rád alespoň něco mimořádného, co nemůže mít jen tak někdo. A přesně pro tyto zájemce Bose čas od času vyrábí limitované série svých produktů. 

QCUHLE24_GALLERY_AEM_05.jpg

Nyní v limitované stokusové sérii si můžete koupit právě Bose QuietComfort Headphones. Tato nejvyšší řada velkých ANC sluchátek přes uši se dá nyní pořídit v barvě Sandstone, kterou nesly vybrané produkty Bose již v minulosti. Limitované provedení Sandstone kombinuje náušníky a měkce polstrovaný hlavový most v barvě pískovce s doplňky v matně zlaté barvě.

Co se samotných sluchátek týče, tak kombinují kvalitní zvuk s mimořádně účinným aktivním potlačením zvuku (ANC). Úroveň potlačení okolí lze podle individuálních preferencí a aktuální situace řídit pomocí aplikace Bose Music. Na baterie vydrží sluchátka hrát až 24 hodin. 

U QuietComfort Ultra Headphones použil Bose poprvé hned dvě novinky. Technologie Custom Tune změří při každém nasazení během okamžiku odezvu uší a nastaví uživateli reprodukci na míru. A zmíněnou technologii Spatial audio, která zajišťuje při poslechu prostřednictvím sluchátek 3D zíážitek. A jak samozřejmě díky vestavěným pohybovým senzorům umí sluchátka mění orientaci zvuku dle polohy hlavy. Tedy pokud prostorová nahrávka obsahuje hlas zpěváka, který vychází z místa před posluchačem a uživatel otočí hlavou doprava, jeho hlas uslyší stále ze stejného místa jako předtím, tedy ze strany (Spatial audio má pouze řada Bose Ultra).

Limitovaná edice sluchátek Bose QuietComfort Ultra Headphones Sandstone (označovaná také jako béžovo-zlatá) se prodává pouze na e-shopech Basys.cz a Alza.cz, oficiální cena je stejná, jako u standardní černé či bílé verze, tedy 12 490 Kč.

Zdroj: Basys

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Určitě si přečtěte

Články odjinud