Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství – nový parádní trailer ukazuje, že se Sam Raimi vyřádil

Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství – nový parádní trailer ukazuje, že se Sam Raimi vyřádil

Druhý trailer na očekávanou Marvelovku, Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství (Doctor Strange in the Multiverse of Madness), prozrazuje a ukazuje daleko více, než předchozí. Ale především po vizuální stránce je vidět, že režisér filmu Sam Raimi se doslova vyřádil. Ať už se jedná o vizuální stránku, nebo jen o kamerové postupy. 

Pro ty, kdo jméno Sam Raimi neznají. Tento režisér natočil původní trilogii o Spider-Manovi z let 2002, 2004 a 2007, která vlastně odstartovala komiksových filmů. Jméno Sam Raimi zná určitě spousta filmových fanoušků hororové klasiky Evil Dead. Režisér má specifický rukopis, který je vidět v drtivé většině jeho filmů, ostatně právě nová Marvelovka tak zjevně dostane jinou tvář i atmosféru, než měly předchozí filmy – má to být první horor v této sérii. 

Film Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství bude přímo navazovat nedávný film Spider-Man: Bez domova. Děj je jasný – Doktor Strange bude čelit následkům pokaženého kouzla, které prolomilo hranici mezi realitami různých vesmírů.

Hlavním záporákem by měl být Nightmare, vládce Dream Dimension (Snové dimenze). Ve filmu si zahrají samozřejmě všichni známí z předchozích filmů, tj. Benedict Cumberbatch, Elizabeth Olsen, Benedict Wong, Chiwetel Ejiofor a další.

Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství má premiéru v našich kinech 5. května 2022.

Určitě si přečtěte

Články odjinud