Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství – poslední trailer a jeden celý klip z filmu

Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství – poslední trailer a jeden celý klip z filmu

Premiéra nové „marvelovky“ Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství se blíží, bude za pár dní,  5. května 2022. V novém traileru se objevila dokonce Captain Carter, kterou Marvel představil v animované sérii, a nechybí ani více než minutový klip přímo z filmu. Zkrátka Marvel vypouští další střípky a láká ještě nerozhodnuté diváky na návštěvu kina.

Režii filmu dostal na starost Sam Raimi. Tento režisér natočil nejen původní trilogii o Spider-Manovi z let 2002, 2004 a 2007, která vlastně odstartovala komiksových filmů, ale také v podstatě první hororový komiks Darkman (1990) s tehdy ještě ne moc známým Liamem Neesonem v hlavní roli.

1.jpg

Jméno Sam Raimi zná spousta filmových fanoušků hororové klasiky Evil Dead, režisér má specifický rukopis, ať už se jedná o vizuální stránku, nebo jen o kamerové postupy. Právě nová „marvelovka“ tak dostane jinou tvář i atmosféru, než měly předchozí filmy. 

Film Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství bude přímo navazovat nedávný film Spider-Man: Bez domova. Děj je jasný – Doktor Strange bude čelit následkům pokaženého kouzla, které prolomilo hranici mezi realitami různých vesmírů.

Hlavním záporákem by měl být Nightmare, vládce Dream Dimension (Snové dimenze). Ve filmu si zahrají všichni známí z předchozích filmů, tj. Benedict Cumberbatch, Elizabeth Olsen, Benedict Wong, Chiwetel Ejiofor a další.

Speciál: Filmy, které musíte vidět

Vybíráme nejlepší filmy nebo seriály, které má smysl si pustit. Od thrillerů po romantiku, od válečných filmů přes sci-fi až třeba k nejlepším českým komediím. Nepřehlédněte ani Filmy na víkend, kde každý pátek doporučujeme zajímavé novinky na Netflixu, HBO a dalších streamovacích službách

Určitě si přečtěte

Články odjinud