Dostanou sluchátka Sony WH-1000XM4 kromě sněhobílé i novou, tmavě modrou variantu?

10. června 2021
TWEET SDÍLET

Čtvrtá generace bezdrátových sluchátek Sony WH-1000XM4 přišla v druhé polovině loňského roku. Nabízí se ve stejných dvou barevných variantách, jako předcházející modely, tedy ve stříbrné a černé variantě.

Na začátku tohoto roku japonská Sony ukázala limitovanou edici velkých XM4 v sněhobílém provedení. Barevná varianta „Silent White“ vydaná k příležitosti 75 let založení Sony má naštěstí také odolnější provedení – výrobce přidal další vrstvu barvy, aby sněhobílá čistota nevzala tak rychle za své. 

Sony ale zjevně nezůstala pouze u této varianty. V USA se už prodává tmavě modré provedení (v originále se jmenuje Midnight Blue), které upřímně řečeno je přece jen praktičtější. A na rozdíl od exkluzivní bílé dražší varianty ta modrá má i stejnou cenu, jako stříbrná a černá.

O případném prodeji v ČR zatím není žádná informace, dá se předpokládat, že rozšíření barev o modré provedení by se líbilo. Přeci jen nepůsobí tak konzervativně, jako černá... a na rozdíl od světlé varinanty člověk nemusí mít obavu, že bude po čase vidět opotřebení.

Témata článku: Sluchátka, Bezdrátová sluchátka, ANC, Sony, Sluchátka na Heureka.cz