7
Fotogalerie

Dostupný soundbar Sony HT-S400 slibuje prostorový zvuk, bohaté basy a bezdrátové propojení

Nový soundbar přidalo do své nabídky japonské Sony. 2.1 kanálový soundbar Sony HT-S400 spolu s aktivním bezdrátovým subwooferem má nabídnout celkový výkon 330 W.

Samotný soundbar je osazen měniči X-Balanced Speaker Unit s obdélníkovým tvarem, čímž výrobce optimalizuje jejich plochu pro umístění v nízkém soundbaru, toto řešení má zaručit menší zkreslení a větší čistotu hlasu. Co zvuku týče, tak podporován je formát Dolby Digital, firemní technologie S-Force PRO Front Surround se stará o virtuální prostorový zvuk, přičemž nechybí noční režim, či zvýraznění dialogů. Bezdrátový subwoofer je pak osazen měničem o průměru 16 cm.

Pro připojení poslouží HDMI ARC vstup, či optický digitální konektor. Ten, kdo se chce vyhnout kabelu, může využít bezdrátové propojení s TV přes Bluetooth. Bezdrátové připojení lze ale samozřejmě využít pro přímé streamování hudby. Informační OLED displej na soundbaru, pak zajišťuje přehledné informace o stavu funkcí dálkového ovládání, včetně zdroje vstupu, hlasitosti a nastavení zvuku.

Nový bezdrátový soundbar Sony HT-S400 bude v prodeji od dubna 2022, oficiální cena je  6990 Kč.

Zdroj: Sony

Určitě si přečtěte

Články odjinud