Dříve nejlepší špuntová sluchátka s ANC v dosud nejlepší akci. Sony WF-1000XM3 koupíte jen za 2862 Kč

12. července 2022
TWEET SDÍLET

Ač už jsou na trhu tři roky, pořád mají co říct a jejich zvuková kvalita i aktivní potlačení okolního hluku nemají moc pokořitelů. Cena sluchátek Sony WF-1000XM3 teď klesla na historické minimum.

Podle našeho srovnávače cen se prodávají od zhruba 3200 Kč. V CZC.cz je jejich černá verze v prodeji za 3577 Kč, ale pokud v košíku zadáte slevový kód DEJNASONY20, získáte zvláštní 20% slevu a zaplatíte jen 2862 Kč.

Plně bezdrátová sluchátka podporují kodeky AAC a SBC, na jedno nabití vydrží až 6 hodin se zapnutým ANC či 8 hodin s vypnutým. Jak si můžete přečíst v naší recenzi, mají výborný zvuk i ergonomii a dobré možnosti nastavení, které se navíc postupně rozšířilo díky dalším aktualizacím.

Sony už má na trhu nástupce. Model WF-1000XM4 momentálně stojí dvojnásobek. Za to dostanete nový design, vyšší odolnost IPX4, delší výdrž (až 8 hodin s ANC), účinnější potlačení hlku i kvalitnější výstup podpořený mj. kodekem LDAC s podporou 96KHz a 24bitového zvuku s datovým tokem až 990kbps.

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Témata článku: Sluchátka, Bezdrátová sluchátka, ANC, Sony, True Wireless, Sluchátka na Heureka.cz