Dva nové herní headsety HyperX Stinger nabídnou prostorový zvuk 7.1

28. dubna 2020
TWEET SDÍLET
Řada herních headsetů HyperX Cloud Stinger Core nyní disponuje virtuálním prostorovým zvukem 7.1 Surround Sound

HyperX (patří pod Kingston a jedná se o nejprodávanější značku v USA) představila dvojici nových herních headsetů. Paří do řady Stinger a nesou označení HyperX Cloud Stinger Core + 7.1 a HyperX Cloud Stinger Core Wireless + 7.1. Oba nové headsety mají nyní virtuální prostorový zvuk 7.1, o který se stará software NGENUITY (je dostupný pouze pro PC). Novinky míří na hráče, kteří chtějí prostorový zvuk za velmi příznivou  cenu.

Stinger Core a Stinger Core wireless jsou prakticky identická sluchátka s tím, že druhý model je bezdrátový. Sluchátka jsou osazena dynamickými měniči o průměru 40 mm. Mušle jsou cirkumaurální (okolo uší), konstrukce uzavřená, což slibuje dobrou izolaci okolních hluků.

Klepněte pro větší obrázek

Obě varianty headsetu jsou odlehčené a váží méně než 245 gramů. O patřičnou odolnost se stará kvalitní ocelový náhlavní most, velikost je nastavitelná, nechybí ovládání hlasitosti přímo na náušníku. Jak je zvykem, tak pro potřebu rychlého ztlumení stačí jen vyklopit mikrofon nahoru a mikrofon se automaticky vypne. Mikrofon má zabudovanou funkci potlačení okolního ruchu.

Bezdrátový model Headset Stinger Core Wireless využívá frekvenci 2.4 GHz a slibuje dosah až 20 metrů. Baterie headsetu vydrží až 17 hodin, což stačí pro celodenní nepřetržité hraní.

Herní headset HyperX Cloud Stinger Core + 7.1 má oficiální cenu 1 499 Kč, bezdrátová varianta HyperX Cloud Stinger Core wireless + 7.1 se oficiálně prodává za 2 499 Kč.

Zdroj: www.hyperxgaming.com

Témata článku: Sluchátka, Bezdrátová sluchátka, Novinky, Sluchátka na Heureka.cz