Dvojici True Wireless sluchátek od TCL ocení hlavně ti, kdo preferují pecky

4. dubna 2021
TWEET SDÍLET

Společnosti TCL přidala do své nabídky dvoje nová True Wireless sluchátka. Designově a konstrukčně jsou podobné sluchátkům od Apple, takže budou vyhovovat těm, kteří nemají rádi "ucpané" uši, tj. špuntovou konstrukci IEM sluchátek. 

Nové model nesou označení TCL MOVEAUDIO S150TCL MOVEAUDIO S200, přičemž přes velmi podobný design je vyšší model vybavenější a odolnější. 

Klepněte pro větší obrázek
TCL MOVEAUDIO S150 

Sluchátka TCL MOVEAUDIO S150 jsou osazena 13 mm měniči a nechybí oblíbené dotekové ovládání. Odolnost sluchátek je dle IPX 4, takže jsou odolná proti potu a stříkající vodě. Pro připojení slouží Bluetooth 5.0, kodek je SCB. Na jedno nabití zvládnou 3,5 hodiny provozu, s pouzdrem se dostanete na 20 hodin celkově. Pro hovor zde jsou dva mikrofony, podporován je i hlasový asistent. 

Klepněte pro větší obrázek
TCL MOVEAUDIO S200

Vyšší model TCL MOVEAUDIO S200 je osazen 12 mm měniči a má o něco vyšší vyšší odolnost (dle IP54). Ovládání je opět dotekové, mikrofony jsou zde však čtyři (dva na každé straně) a technologie potlačení hluku zajišťuje jasnější a čistější přenos hlasu v hlučném prostředí.

Klepněte pro větší obrázek

U S200 je navíc také senzor detekce nasazení sluchátek. Výdrž sluchátek je opět 3,5 hodiny, s pouzdrem je výdrže o něco delší (23 hodin). Pro připojení slouží opět Bluetooth 5.0 a kodek SBC, podporován je Google Fast Pair 2.0. 

Sluchátka TCL S150 mají oficiální cenu 899 Kč/34 Euro vyrábějí se v bílé barvě. Dražší modely TCL S200 pak oficiálně stoji 1 990 Kč/75 Euro a dle firemních stránek se vyrábějí nejen v bílé, ale také v černé a bílo/modré verzi.

Zdroj: TCL, TS

Témata článku: Bezdrátová sluchátka, Novinky, True Wireless, TCL, Bezdrátová sluchátka na Heureka.cz