EISA 2011: Dvě prestižní ocenění pro LG

Společnost LG Electronics (LG), která je světovým lídrem a inovátorem ve spotřební elektronice, získala dvojici prestižních ocenění EISA 2011. LG zvítězilo v kategorii »European 3D Home Theater Solution«, tedy řešení 3D domácího kina. Druhou kategorií, ve které zvítězil produkt LG, je »European HT 5.1 System«, tedy přehrávač kombinovaný se systémem prostorového zvuku.

European Imaging and Sound Associations (EISA) 2011 udělila společnosti LG hned dvojici ocenění. První je za řešení 3D domácího kina, druhé pak v kategorii 5.1 systémů. Řešení 3D domácího kina se u LG skládá z 3D televizoru LG 55LW650S s technologií Cinema 3D Smart TV a z unikátního sound baru kombinovaného s 3D Blu-ray přehrávačem. Kdo chce kompletní a dokonalé řešení 3D kina, nemá tedy lepší volby. Druhé ocenění dostal systém domácího kina LG HX966TZ/TZW. Jedná se o kombinaci Smart 3D Blu-ray přehrávače se systémem prostorového zvuku.

„Dvojice ocenění ukazuje, že společnost LG je špičkou v domácí zábavě. Spotřebitelé, kteří sáhnou po produktech značky LG, nemohou udělat chybu. Obzvláště hrdí jsme na cenu řešení 3D domácího kina. To potvrzuje, že technologie, kterou jsme pro 3D vybrali, je správným krokem, kterým jsme se i navzdory konkurenci vydali,” uvedl Martin Malý, tiskový mluvčí společnosti LG Electronics CZ.

Model 55LW650S LG CINEMA 3D TV přináší špičkový obraz, jak ve 2D, tak ve 3D. Pro 3D používá pasivní technologii LG CINEMA 3D, která přináší ostrý obraz bez blikání, pro sledování navíc stačí použít lehké pasivní brýle s polarizovanými skly. Že obraz nebliká, to potvrzují certifikáty TÜV a Intertek. Navíc má LG certifikát z oční kliniky Lexum prokazující, že pasivní technologie LG CINEMA 3D nemá negativní vliv na lidské oko. Úhlopříčka televizoru o velikosti 140 cm pak nabízí neskutečný zážitek, který nadchne i nejnáročnějšího diváka. Televizor je vybaven funkcemi Smart TV, takže snadno lze prohlížet internetový obsah, přehrávat multimédia z počítače nebo domácí sítě a přímo do televizoru lze instalovat interaktivní aplikace.

LG HLX56S 3D Blu-ray™ Sound Bar je kombinací 3D Blu-ray přehrávače a výkonného zvukového systému v konfiguraci 4.1 s úctyhodným výkonem 430 W. Ten nabídne famózní zvukový přednes, navíc zabírá jen velmi málo místa. Subwoofer je připojen bezdrátově, takže instalace je velmi jednoduchá. Přehrávač je vybaven novou technologií Wi-Fi Direct™, díky které lze velmi rychle a jednoduše sdílet multimediální obsah ze smartphonů. Celý systém lze navíc velmi komfortně ovládat pomocí smartphonu se systémem Android. Aplikace, která se do zařízení nainstaluje, slouží jako dálkové ovládání s dotykovým displejem.

LG HX966TZ/TZW je nezbytným doplňkem každého náročného diváka, který chce jen ten nejdokonalejší požitek z filmů. 3D Blu-ray™ přehrávač je doplněn o reproduktory s výkonem neuvěřitelných 1 100 W. Je jedno, zda špičkově zpracovaný hliníkový přehrávač připevníte na stěnu, nebo se z něj stane ozdobný doplněk vašeho pokoje zábavy. Tento přehrávač doplní každý televizor o technologii LG Smart TV, takže bude možné jednoduše přehrávat internetový obsah, multimédia z domácí sítě a rovněž je možné jej ovládat smartphonem. Systém vyniká především špičkovou kvalitou zvuku, díky pěti výkonným reproduktorům a subwooferu. Zadní reproduktory se připojují bezdrátově, takže není třeba natahovat po pokoji kabely.

Určitě si přečtěte

Články odjinud