EISA: nejlepší AV produkty pro domácí kino pro rok 2021/2022

16. září 2021
TWEET SDÍLET
Které reproduktory, subwoofer či AV přijímač považuje EISA za nejlepší a nejzajímavější ve svých kategoriích? Nechybí ani soundbary.

I když opět roste zájem klasické Hi-Fi, tak jsou stále sestavy domácího kina a komponenty domácího kina je pro mnoho lidí zajímavé. Nicméně v posledních letech jsou klasické AV sestavy domácího kina vytlačovány soundbary. Lze si všimnout, jak skladba oceněných produktů postupně mění, letos z desíti oceněných produktů je hned pět soundbarů. Můžeme si o tom myslet své, ale ukazuje to, co se reálně prodává a kam se posunuje zájem kupujících.

Text k jednotlivým produktům – opět citujeme slova komise EISA, kterými vysvětluje, proč považuje oceněná audiozařízení za nejlepší.


Nejlepší chytrý reproduktor 2021–2022
Denon Home Sound Bar 550

Cena: 17 500 Kč

Klepněte pro větší obrázek

EISA: „Soundbar Denon Home Sound Bar 550, který je na jednu stranu soundbarem Dolby Atmos/DTS:X a z druhé plnohodnotným reproduktorem HEOS pro více místností, přináší jak uspokojivý zvukový výkon při přehrávání filmů a hudby, tak možnost rozšíření na vícekanálový systém ve stylu domácího kina s volitelnými bezdrátovými prostorovými reproduktory a subwooferem.

Ovládání pomocí dálkového ovladače je jednoduché a intuitivní, ale ovládání pomocí aplikace HEOS je ještě svižnější - a právě zde mohou uživatelé streamovat hudbu z předplacených služeb, internetových rádií nebo vlastní sítě.

Funkce Amazon Alexa prostřednictvím vestavěných mikrofonů vás zbaví nutnosti byť jen hnout prstem. Tento chytrý balíček doplňují dotykové ovládací prvky s detekcí přiblížení, HDMI s Dolby Vision passthrough, a také vynikající design a provedení.“

Témata článku: Soundbary, Domácí kino, AV přijímače, EISA, Domácí kina na Heureka.cz