EISA: nejlepší AV produkty pro domácí kino pro rok 2022/2023

27. srpna 2022
TWEET SDÍLET
Které reproduktory, jaký subwoofer či AV přijímač považuje EISA za nejlepší a nejzajímavější ve svých kategoriích? Nechybí ani soundbary.

I když opět roste zájem klasické Hi-Fi, tak jsou stále sestavy domácího kina a komponenty domácího kina je pro mnoho lidí zajímavé. V posledních letech jsou klasické AV sestavy domácího kina vytlačovány soundbary, letos z třinácti oceněných produktů je hned šest soundbarů. Můžeme si o tom myslet své, ale ukazuje to, co se reálně prodává a kam se posunuje zájem kupujících.

Pro ty, kdo o cenách EISA slyší poprvé, tak EISA je největší organizací vydavatelů multimédií v Evropě sdružující celkem 50 specializovaných časopisů z 20 evropských zemí zaměřených na oblast od audia a videa a mobilní elektroniky až po fotografii. Zástupcem za Českou republiku je časopis Stereo-Video. Produkty nominují výrobci a redakce pak vyberou svého favorita. Oceněné produkty jsou vybírány v jednotlivých kategoriích a liší se nejen cenou, ale i zaměřením.

Text k jednotlivým produktům – opět citujeme slova komise EISA, kterými vysvětluje, proč považuje oceněná audiozařízení za nejlepší.


Nejlepší High-End Soundbar pro rok 2022/2023
Devialet Dione

48 990 Kč až 66 990 Kč
Klepněte pro větší obrázek

Komentář EISA: „Díky svému „debutovému“ soundbaru vám Devialet připraví autentický koncert i high-fidelity domácí kino, to vše z noblesního kabinetu, v němž se ukrývá celá řada inovací. Jim vévodí firemní zesilovací řešení ADH spolu s aktivním přiřazováním výkonu reproduktorů (SAM), které vás snadno přesvědčí svou hmatatelnou fyzickou silou z celkem osmi nezávislých vestavěných basových jednotek.

K nim přidejme širokopásmové měniče vyzařující do stran a nahoru v surroundovém režimu Dolby Atmos plus osobitou centrální rotační jednotku Orb, kterou si nastavíte do ideální polohy podle typu montáže soundbaru. Dione udiví svou vyvážeností a zároveň rázností ve spodním spektru, prostorovou atmosférou, navíc jemností a hebkostí detailů. Jakmile tento soundbar uslyšíte, chcete ho mít.“

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Témata článku: Soundbary, Domácí kino, Reproduktory, AV přijímače, EISA, Subwoofery, Domácí kina na Heureka.cz