EISA: nejlepší sluchátka a přenosná audiozařízení pro rok 2020/2021

27. srpna 2020
TWEET SDÍLET
Mezi oceněnými produkty od EISA nesmí chybět ani "mobilní zařízení". Do této kategorie patří bezdrátová sluchátka, reproduktory, přenosný audiopřehrávač, D/A převodník/sluchátkový zesilovač a samozřejmě i smartphony.

EISA je největší organizací vydavatelů multimédií v Evropě sdružující celkem 50 specializovaných časopisů z 19 evropských zemí zaměřených na oblast od audia a videa a mobilní elektroniky až po fotografii. Zástupcem za Českou republiku je tradičně časopis Stereo-Video.

Smartphony zmíníme jen letmo, titul nejlepší smartphone si odnesl OnePlus 8 Pro, nejlepší pokročilý smartphone je OPPO Find X2 Pro, titul nejlepší "smarphone camera" náleží Huawei P40 Pro, v seznamu oceněných najdete i skládací Samsung Galaxy Z Flip. Sluchátka a další audiozařízení zde uvedeme podrobněji, jako vždy uvádíme, že texty k produktům je převzaté oficiální zdůvodnění EISA.


Nejlepší On-Ear sluchátka pro rok 2020/2021:
Bowers & Wilkins PX5

Cena: 7 990 Kč

Klepněte pro větší obrázek

EISA: "V případě sluchátek PX5 s aktivním potlačením šumu věnuje Bowers & Wilkins stejnou pozornost designu, snadnému použití i výkonu. Stylový model zaujme efektní povrchovou úpravou kombinující uhlíková vlákna, hliník a tkaninu, zatímco měkké polstrované náušníky a hlavový most svou pohodlností vybízejí k dlouhodobějšímu poslechu.

Kvalita zvuku na míru sestavených 35mm měničů je vynikající, s rovnoměrnou frekvenční odezvou od hlubokých basů až po jemné výšky. Na výběr máme kabelové i bezdrátové připojení, Bluetooth podporuje kodek aptX Adaptive.

Ovládací prvky na těle doplňuje i okamžitá pauza při oddálení náušníku od hlavy a za zmínku stojí velmi účinná funkce ANC. Pokud máte rádi hudbu na cestách, zamilujete si je."

Témata článku: Sluchátka, Sony, EISA, Bowers & Wilkins, Sennheiser, 360 Reality Audio


Sestaveno jest. Raketa SLS je hotová, odstartuje nejdříve v únoru

Sestaveno jest. Raketa SLS je hotová, odstartuje nejdříve v únoru

** NASA dokončila sestavování rakety SLS pro misi Artemis 1 ** K prvnímu startu rakety by mohlo dojít v polovině února ** Raketa vynese loď Orion na dráhu kolem Měsíce

Petr Kubala
SLSArtemisMěsícRaketa
Rusové předběhnou Američany. Vybrali herečku, která v říjnu natočí na ISS film

Rusové předběhnou Američany. Vybrali herečku, která v říjnu natočí na ISS film

** Ruská herečka Julija Pěresild se na podzim vydá na Mezinárodní kosmickou stanici. ** Na vesmírném komplexu pobude týden a společně s režisérem Šipenkem tam natočí film. ** Natáčet chtějí na stanici také Japonci a Američané.

Petr Kubala
Mezinárodní vesmírná stanice
Manipulace, neomezená moc a zisk na prvním místě. Kauza Facebook Papers otřásá Zuckerbergovým impériem

Manipulace, neomezená moc a zisk na prvním místě. Kauza Facebook Papers otřásá Zuckerbergovým impériem

** Whistleblowerka vynesla tisíce interních dokumentů Facebooku ** Síť nezvládá moderovat hate speech ani dezinformace ** Zuckerberg nemá nikoho, kdo by se mu postavil

Lukáš Václavík
CenzuraKauzyFacebook