EISA: nejlepší televizory, projektory a multimediální přehrávač pro rok 2022/2023

16. srpna 2022
TWEET SDÍLET
Jako každý rok i letos vybrala asociace EISA nejlepší televizory, projektory, ale také mutimediální přehrávač. Podívejte se, co EISA považuje za to nejlepší v těchto kategoriích.

Velmi sledovanou kategorií každoročně oceňovaných zařízení jsou vždy televizory a projektory, i po nástupu streamovacích služeb se vybírá nejlepší multimediální přehrávač. Ceny jsou oficiálně vyhlášeny na největším veletrhu spotřebního zboží v Evropě, IFA, který po dvouleté COVIDové pauze proběhne začátkem září.

Pro ty, kdo o cenách EISA slyší poprvé, tak EISA je největší organizací vydavatelů multimédií v Evropě sdružující celkem 50 specializovaných časopisů z 20 evropských zemí zaměřených na oblast od audia a videa a mobilní elektroniky až po fotografii. Zástupcem za Českou republiku je časopis Stereo-Video. Produkty nominují výrobci a redakce pak vyberou svého favorita. Oceněné produkty jsou vybírány v jednotlivých kategoriích a liší se nejen cenou, ale i zaměřením. Tradičně citujeme komentáře asociace EISA, tj. zdůvodnění, proč byl daný produkt oceněn.


Nejlepší Home Theatre televizor pro rok 2022/2023
Philips 65OLED+937

Cena: 84 990 Kč

Klepněte pro větší obrázek

Komentář EISA: „Kvalita zvuku stále zůstává podstatnou položkou v seznamu sledovaných parametrů zájemce o koupi televizoru a Philips tento aspekt v případě modelu 65OLED+937 rozhodně nepodcenil. Vestavěná audio sestava zkonstruovaná audiofilskou veličinou Bowers & Wilkins propůjčuje tomuto televizoru přesvědčivý zvukový doprovod v nejširším rozsahu tak, jak si 65″/165cm 4K OLED obrazovka zasluhuje.

5.1.2kanálová souprava exceluje nově konstruovanými reproduktory vyzařujícími do stran, inovovaná jednotka Dolby Atmos rozšiřuje zvukové pole, titanový tweeter ve středu reprosoustavy doplňuje pregnantní detaily a srozumitelný dialog, přičemž woofer (100 × 65 mm) umístěný ve vlastní uzavřené ozvučnici se postará o rychlé a hluboké basy. Design a kvalita obrazu jsou pastvou pro oči.“

Speciál: Televizory

Nový televizor vybírejte pečlivě. Potřebujete chytré funkce, nebo stačí televizor bez nich? Jaká bude nejvhodnější úhlopříčka, rozlišení a jaký typ zobrazovacího panelu? Určitě si přečtěte návod Jak dobře koupit televizor.

Doporučujeme také redakční výběry televizorů:

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Témata článku: Televizory, Projektory, Philips, OLED, LCD a LED, miniLED, Sony, Televize, BenQ, TCL, Hisense, EISA, Epson, Televize na Heureka.cz