Epson EH-TW480: nový levný HD-Ready projektor pro domácí zábavu

Epson EH-TW480: nový levný HD-Ready projektor pro domácí zábavu

Nový malý projektor, který nabídne velký obraz, začíná prodávat Epson. HD-Ready projektor nabídne sytý a ostrý obraz s rozlišením 720p. Hráči, filmoví nadšenci a sportovní fanoušci si tak mohou vychutnat kvalitní projekci za velmi dobrou cenu. Výhodou novinky je vysoký jas dosahující hodnoty 2,800 lumenů a vysoký kontrastní poměr 3.000:1, což zaručuje dobrý obraz i bez úplného zatemnění místnosti za denního světla. 3LCD technologie poskytuje klidný obraz, který nezatěžuje oči.

Epson EH-TW480.jpg 

Posuvný ovládací prvek pro manuální horizontální korekci a funkce automatické vertikální korekce lichoběžníkového zkreslení umožňují rychlé a snadné nastavení projektoru. Na velkou projekční plochu lze přenášet video signál z Blu-ray přehrávačů, herních konzolí nebo set top boxů, pro hry je k dispozici speciální barevný režim pro videohry – celkem jsou přednastaveny 4 barevné režimy (obývací pokoj, dynamický režim, divadlo a herní režim).

Pro snadné zobrazení fotografií pak lze využít USB vstup, není tedy potřeba připojovat další zařízení, jsou integrovány i dva reproduktory. Příjemná je také dlouhá životnost lampy, 5000 hodin, což zlevňuje provoz.

Projektor EH-TW480 je v prodeji od listopadu 2011, doporučená cena by měla být 14 865 Kč.

Zdroj: Epson

Speciál o 3D

Praktické rady, tipy, recenze a další informace o novinkách, které patří k vysokému rozlišení a kvalitnímu obrazu a zobrazení 3D.

Určitě si přečtěte

Články odjinud