Eternals: první pořádná dvouminutová upoutávka na očekávanou Marvelovku je tady

Nová Marvelovka s názvem Eternals je dalším filmem, se kterým se kvůli COVIDu a zavřeným kinům pořád „šibuje“. Nejdříve měl mít premiéru 6. listopadu 2020, pak ho posunuli na 12. února 2021 a pak na listopad 2021. Tam nyní zůstal, v ČR by tedy měl jít do kin 4. listopadu 2021.

Eternals by měl být přelomovým filmem Fáze 4, a to nejen díky režisérce Chloé Zhao, která nedávno dostala Oscara za film Země nomádů. Eternals je dávná rasa mimozemšťanů. Ti (kromě toho, že jsou téměř nesmrtelní), disponují superschopnostmi, jako nadlidská síla, regenerace, schopnost létání, rychlost a další užitečnými vlastnostmi.

eternals_ver2_xlg.jpg

Nyní, po událostech v Endgame, se rozhodnou Ethernals vystoupit z anonymity, ve které tisíce let žili. Ve filmu si zahrají hvězdy jako Angelina Jolie, Richard Madden, Gemma Chan, populární Kumail Nanjiani, či Salma Hayek, fanoušci Hry o trůny budou mít radost z obsazení Kita Haringtona do role Černého rytíře.  

Děj filmu je znám zatím jen velmi orientačně, v nicméně fanoušci se určitě dočkají naprosto logického vysvětlení, proč rasa superochránců Země nechala vyhladit polovinu obyvatel Thanosem. V každém případě na konci traileru diskutují, kdo by mohl nahradit v týmu Avengers mrtvé členy týmu.

Určitě si přečtěte

Články odjinud