Falcon and The Winter Soldier: první trailer na očekávaný seriál, padouch z Civil War se vrací

Po několika krátkých upoutávkách upustila streamovací služba Disney+ ven první plnohodnotný trailer na nový seriál ze MCU světa – Falcon and The Winter Soldier. Zároveň bylo oznámeno datum premiéry prvního dílu, 19. března 2021. Zatím na Disney+ běží devítidílný seriál WandaVision, který bude končit 5. března 2021. Znamená to, že po týdenní přestávce bude dle očekávání navazovat právě Falcon and The Winter Soldier. 

falcon_winter_soldier_poster_1612766765562.jpg

Je známo, že seriál bude mít šest hodinových dílů a měl by začínat časově tam, kde skončí seriál WandaVision, tedy několik týdnů po událostech ve filmu Avengers: Endgame. Už nějakou dobu je jasné, že se na scénu vrací hlavní záporák Helmut Zemo (hraje ho Daniel Brühl) z filmu Captain America: Občanská válka, ale nebude jediný. Vrací se také postava ex-S.H.I.E.L.D. agentky Sharon Carter, kterou hraje herečka Emily VanCamp. Další postavou by měl být John Walker (má ho hrát Wyatt Russell), kterého by v roli nového Kapitána Ameriky viděla vláda USA daleko raději, než právě Falcona.

V každém případě bude mít seriál Falcon and The Winter Soldier zcela jiný charakter než stávající hravě mysteriózní WandaVision. Svým pojetím (a zjevně i rozpočtem) bude více navazovat na filmy.

Určitě si přečtěte

Články odjinud