FiiO BTR3K: nový Bluetooth přijímač/sluchátkový zesilovač přidává symetrický výstup

3. května 2020
TWEET SDÍLET

Pokud máte kvalitní klasická drátová sluchátka (nebo aktivní bedny) s chcete je využívat i pro bezdrátový poslech, tak u rozměrnějších modelů je asi jedinou volbou Bluetooth přijímač. FiiO začíná na trh dodávat svoji novinku, model FiiO BTR3K, který je "upgradem" stávajícího modelu. 

Novinka přidává  symetrický výstup v podobně 2,5mm konektoru, klasický jack 3,5mm pro běžná sluchátka je samozřejmě k dispozici také. Další příjemná novinka je podpora USB-DAC režimu. 

Klepněte pro větší obrázek
FiiO BTR3K lze nyní využít i jako kvalitní USB-DAC pro počítač

Bluetooth je ve verzi 5.0, podporované kodeky jsou LDAC, aptx HD, aptx LL, aptX, AAC a SBC. Nechybí samozřejmě mikrofon pro vyřizování telefonních hovorů, nebo možnost využívat hlasového asistenta. Výdrž novinky zůstává stejná jako u předchůdce, tady 11 hodin poslechu na plně nabitou baterii.

Cena v ČR se pohybuje kolem 2 000 Kč.

Zdroj: Fiio 

Témata článku: Bluetooth, DAC, LDAC, Fiio, Sluchátkový zesilovač

Určitě si přečtěte

15 nejlepších válečných filmů, kterým můžete věřit. Víme, kde je najdete online

15 nejlepších válečných filmů, kterým můžete věřit. Víme, kde je najdete online

Vybrali jsme 15 jedinečných filmů, které se věnují válkám ve 20. století. Vybrané snímky mají společné to, že válku neoslavují nebo nevzývají. Naopak kriticky a bolestně obnažují její zrůdnost a nesmyslnost. Jsou to válečné filmy, kterým můžete věřit.

41 Marek Čech, Vojtěch Malý

Co umí Miracast - bezdrátový přenos obrazu

Co umí Miracast - bezdrátový přenos obrazu

Miracast, Wireless Display, Screen mirroring, řada názvů pro stejnou funkci - zobrazení obsahu displeje mobilního zařízení na televizoru.

44 Tomáš Holčík