FilmBox+: vylepšená streamovací služba nabízí obsah na vyžádání i živé kanály

FilmBox+: vylepšená streamovací služba nabízí obsah na vyžádání i živé kanály

Společnost SPI International dnes spustila novou a vylepšenou streamovací službu FilmBox+. Ta kombinuje video na vyžádání a živé vysílání programů.

Nová streamovací služba FilmBox+ slučuje živé vysílaní programů s rozsáhlou knihovnou obsahu na vyžádání. FilmBox+ nahrazuje starší online aplikaci FilmBox Live. Nová verze slibuje vylepšené uživatelské rozhraní, dostupnost na více obrazovkách a samozřejmě i „pečlivě vybraný obsah zahrnující filmy, televizní seriály, dokumenty a další“.

FilmBox+ Devices.png

FilmBox+ byl spuštěn, nyní tak zájemci mohou využívat službu přímo přes web filmbox.com nebo lze využít aplikaci FilmBox+ na smarthonech, tabletech, ale i chytrých televizorech, k dispozici má být i na platformách partnerských operátorů.

1.JPG

Aplikace FilmBox+ má podnázev „Home of good movies“. V rámci obsahu na vyžádání (on-demand) najdete nejen hollywoodské filmy, ale i českou a slovenskou tvorbu, seriály, artovou tvorbu. Služba také nabízí několik živých kanálů vysílajících 24 hodin denně po 7 dní v týdnu. V rámci služby FilmBox+ má být v dohledné době přidána funkce Smart Collection Channels, tedy obsah sestavený editory FilmBox podle naladění, žánru nebo k určité příležitosti.  

6.JPG

Celkově je k dispozici několik tisíc filmů a seriálů, více než osm živým kanálům. Nová streamovací služba FilmBox+ stojí 119 Kč měsíčně.

Ztroj: TS, FilmBox+

Určitě si přečtěte

Články odjinud