Genius: nové levné reproduktory v klasickém stylu

Reproduktory Genius patří k produktům, které jsou určeny nenáročné uživatele, jenž chtějí za málo peněz co nejvíce muziky. Firma uvedla na český trh nové dřevěné reproduktory SP-HF500A. Mají nabídnout celkový výkon 14 W a především zajímavou kombinaci klasického a moderního designu za příznivou pořizovací cenu (doporučená koncová cena je 719 Kč).

Půjde o klasickou dvoupásmovou konstrukci bez subwooferu. Výrobce zvolil u těchto reproduktorů dřevěný vzhled, který doplňuje panel z černě lesklého plastu. Dle výrobce je třípalcový středobasový měnič nový a model SP-HF500A nabídne vylepšené podání basů.

SP-HF500A-high.jpg

K reproduktorům lze připojit prostřednictvím line-in konektoru iPod, MP3 nebo třeba CD přehrávač. Na předním panelu se kromě ovladače hlasitosti nachází ještě výstup pro sluchátka a volič pro přizpůsobení barvy zvuku. Reproduktory jsou určeny především pro základní ozvučení PC či notebooku, jsou vhodné pro nenáročný poslech hudby, hraní her nebo sledování filmů. Rozměry výrobce neudává, vzhledem k popularitě levných reproduktorů v této nejnižší cenové relaci se na ně podíváme za pár týdnů blíže.

Technické parametry SP-HF500A

Barva

Hnědé dřevo

RMS

14 wattů

Řídící jednotka

Hlavní reproduktor: 3” 4Ω
Vysokotónový reproduktor: 1.5” 6Ω

Frekvenční rozsah

100Hz~20kHz

Poměr signálu k šumu

82 dB

 

 


 

 

Určitě si přečtěte

Články odjinud