7
Fotogalerie

Grell WTS1 jsou nová True Wireless sluchátka od bývalého inženýra Sennheiseru

Axel Grell pracoval 30 let pro Sennheiser a navrhoval sluchátka jako HD 650, nebo Orpheus. Nyní začal nabízet sluchátka pod svým jménem. První jsou True Wireless sluchátka Grell WTS1. Co  tedy dostanete za zajímavých 199 Euro (zhruba 5 000 Kč)? 

Sluchátka jsou osazena měniči o průměru 10,1 mm, přičemž odchylka má být v toleranci +- 1 dB. Udávaný frekvenční rozsah je 6 Hz až 22 000 Hz. V aplikaci SoundID lze pak doladit individuální zvukový profil. O kvalitní přenos zvuku se stará Bluetooth 5.2Qualcomm 5141 čipset. Podporovány jsou všechny kodeky, tedy – SBC, AAC, aptX, aptX adaptive, LHDC.

Samozřejmostí je aktivní potlačení hluku a redukce šumu, sluchátka jsou odolná proti vodě dle IPX4, ovládání dotekové. Výdrž na jedno nabití s aktivním ANC je 6 hodin + další plná čtyři poskytne pouzdro, celkem to tedy je 34 hodin. Pokud potlačení hluku vypnete, tak výdrž má být 8 hodin a celkově 45 hodin. Nabíjení je jak bezdrátové, tak přes USB-C.

product_large (1).jpg

Axel Grell se dle svých slov snaží nabídnout ten nejlepší zvukový zážitek za danou cenu, pravdou je, že kompletní nabídka kodeků je u TWS sluchátek unikátní. Je možné, že právě tohle bude model, který uspokojí náročné posluchače, přitom cena je na nabízené parametry příznivá.

Zdroj: grellaudio.com

Určitě si přečtěte

Články odjinud