HBO Max přijde do Česka 8. března za 132 Kč měsíčně. Kdo se hned připojí, bude mít navždy slevu 33 % | Zdroj: WarnerMedia

Zdroj: WarnerMedia

HBO Max přijde do Česka 8. března za 132 Kč měsíčně. Kdo se hned připojí, bude mít navždy slevu 33 %

Čekání se blíží ke konci, po posledním odkladu je už streamovací služba HBO Max připravená ke startu. V Česku, na Slovensku a dalších zemích odstartuje 8. března, kdy rovnou nahradí dosavadní HBO Go.

Služba bude dostupná na adrese hbomax.com, kam se nejspíš přesměrují i stávající adresy. Měsíční předplatné bude za 199 Kč měsíčně, HBO Go stojí 159 Kč. HBO Max ale přichystalo zajímavou akci. Pokud si službu předplatíte do 31. března 2022, tak vás vyjde jen na 132 Kč. Sleva 33 % bude platit tak dlouho, dokud nepřestanete platit. I kdyby HBO Max v budoucnu zdražilo, pro tyto uživatele bude o třetinu levnější.

Uživatelům s HBO Go se účty automaticky převedou na nové. Aplikace pro mobilní a televizní platformy si ale budou muset stáhnout nové. Nová služba přinese i více funkcí a lepší technickou kvalitu, srovnání jsme věnovali zvláštní článek.

  HBO Go HBO Max
cena 159 Kč 199 Kč / zaváděcí akce 132 Kč
rozlišení 1080p 2160p
HDR ne HDR10, Dolby Vision
zvuk Dolby Digital 5.1 Dolby Atmos 7.1.4
počet profilů 1 5
počet souběžných streamů 2 3
funkce Skip intro ne ano
vodoznak ve videu ano ne
nastavení titulků velikost velikost, barva, pozadí, písmo
platformy web, Chromecast, AirPlay, Android, iOS, Android TV, Apple TV, Samsung Smart TV, LG Smart TV, PS3, PS4 web, Chromecast, AirPlay, Android, iOS, Android TV, Apple TV, Fire TV, Samsung Smart TV, Roku TV, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series S|X

HBO Max nenabídne stejně velký katalog jako v USA, avšak oproti HBO Go by měl být širší, protože bychom nemuseli čekat na novinky z produkce Max Originals a filmy studia Warner Bros by se na Maxu měly objevit 45 dní po kinopremiéře.

Oživeno: HBO Go už posílá e-maily, ve kterých potvrzuje, že stávající účty automaticky převede na Max a zůstanou jim stejné přihlašovací údaje. A pro zlevněné tarify skutečně nebude třeba registrovat nové účty.

image.png

Určitě si přečtěte

Články odjinud