HBO Max v Evropě odstartuje 26. října. Češi se dočkají až příští rok

8. září 2021
TWEET SDÍLET

Nová streamovací služba společnosti WarnerMedia konečně překročí Atlantik a zamíří i na starý kontinent. Již 26. října se dočkají diváci v Andoře, Dánsku, Finsku, Norsku, Španělsku a Švédsku. Dalších 14 zemí, mezi nimiž jsou i Česko a Slovensko, si musí počkat do příštího roku.

Bližší detaily o dostupnosti a ceně bohužel neznáme. V USA ale HBO Max stojí 15 dolarů, případně 10 dolarů, ale uživatelé budou muset kromě filmů a seriálů koukat také na reklamy. Max plně nahradí stávající služby jako HBO Go nebo HBO Now. Pro české diváky to znamená mnoho funkcí i obsahu navíc, ale vůbec bychom se nedivili zvýšení cen. Stávající tarif za 159 Kč měsíčně by byl až příliš výhodný.

A co bude možné na HBO Max sledovat? Jakmile se provozovatelům vrátí všechny licence, tak to budou filmy studia Warner Bros a obsah televizí HBO, Cinemax, Cartoon Network, Adult Swim, TBS, TNT a další. Warneři také točí exkluzivní filmy a seriály pro samotný Max a zapomínat nesmíme ani na to, že společnosti patří také nakladatelství DC Comics.

Na jednom místě tak budou Batman, Superman, Harry Potter, Pár prstenů, Hra o trůny, Matrix, Přátelé, Teorie velkého třesku, Westworld, Sex ve městě, ale třeba také animáky Looney Tunes, Tom a Jerry nebo Scooby-Doo.

via Engadget

Témata článku: Filmy on-line, HBO Max


Důkaz proti nepoctivým poskytovatelům internetu. ČTÚ spouští vlastní měřič rychlosti

Důkaz proti nepoctivým poskytovatelům internetu. ČTÚ spouští vlastní měřič rychlosti

Lukáš Václavík
Český telekomunikační úřad (ČTÚ)Připojení k internetuInternet
40 ženských sex symbolů 21. století

40 ženských sex symbolů 21. století

Tyto filmy a jejich hvězdy, které se nestyděly, máme ještě v živé paměti. Oproti minulým dekádám se filmaři nebáli otevírat dosud tabuizovaná témata.

Marek Čech
Filmy a seriály
Nejvíc sexy holky ve filmech: 60 nejslavnějších erotických symbolů

Nejvíc sexy holky ve filmech: 60 nejslavnějších erotických symbolů

Krásné ženy jsou pro mnohé erotické a sex symboly. Vybrali jsme ty nejslavnější z několika desetiletí filmové a seriálové tvorby. Najdete zde nejen fotografie, ale také název díla, které herečku proslavilo.

AVmania.czMarek Čech
Filmy a seriály
Recenze mobilu OnePlus Nord 2. Inspiroval se u nejlepších

Recenze mobilu OnePlus Nord 2. Inspiroval se u nejlepších

** OnePlus Nord 2 je dalším telefonem se špičkovým poměrem ceny/výbavy ** Má skvělý fotoaparát s optickou stabilizací a rychlé dobíjení ** Počítat můžete i s čistým prostředím a třemi roky podpory

Martin Miksa
Trojitý fotoaparátStřední třídaRecenze